191112 Wilha 0Цього року до українського війська почали надходити перші серійні ракети «Вільха» і до січня 2020 року очікуються подальші постачання.

 

 


Про це кореспондентам АрміяInform розповів представник Департаменту військово-технічної політики, розвитку озброєння та військової техніки Міністерства оборони України полковник Владислав Шостак, повідомляє Defense Express.

 

Новина по темі: В УКРАЇНІ РОЗПОЧАЛОСЯ СЕРІЙНЕ ВИРОБНИЦТВО НОВИХ РСЗВ «ВЕРБА» ТА «ВІЛЬХА»


Також для потреб важкої артилерії у вітчизняного виробника закуплено 152-мм снаряди під наявні запаси порохів, а ДК «Укроборонпром» найближчим часом має організувати серійне виробництво модернізованих 122-мм реактивних систем залпового вогню «Верба», яка пройшла всі необхідні випробування і прийнята на озброєння.

 

Новина по темі: «БОГДАНА» ПРОДОВЖИТЬ ВОГНЕВІ ВИПРОБУВАННЯ: САУ БУДЕ ГОТОВА ВЖЕ ВЛІТКУ 2020 РОКУ (ВІДЕО)


Проте стало відомо, що очікуване у цьому році завершення розробки 155-мм САУ «Богдана» може не здійснитися через несвоєчасне постачання боєприпасів неназваним турецьким підрядником, через що випробування гармати поки ще не відбулося.

 

191112 Wilha 1

Випробування РСЗВ «Вільха-М» на початку жовтня 2019 року


У перспективі для потреб артилерії в Україні вироблятимуть порох, гільзи, капсуль та підривник. Наразі Концерн «Укроборонпром» активно працює над впровадженням цього виробництва.

 

Новина по темі: ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА 2019: РОЗРОБКИ ВІД ДАХК «АРТЕМ»


Нагадаємо, перша версія «Вільхи» з дальністю до 70 км була прийнята на озброєння на початку 2019 року. Державні випробування модернізованих вітчизняних коригованих ракет «Вільха-Р» для цього комплексу було завершено 13 червня ц.р. Своєю чергою, держвипробування модернізованої версії ракети зі збільшеною дальністю (до 130 км) «Вільха-М» мають відбутися до кінця 2019 року.

 

Новина по темі: ГЕНШТАБ: МОДЕРНІЗОВАНІ РАКЕТНІ КОМПЛЕКСИ «ВІЛЬХА-М» ТА «ВІЛЬХА-Р» ПЛАНУЄТЬСЯ ПРИЙНЯТИ НА ОЗБРОЄННЯ У ЦЬОМУ РОЦІ (ВІДЕО)

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues