191112 PTRK 0ДККБ «Луч», що входить до складу ДК «Укроборонпром», у найближчі пару років збирається збільшити виробництво українських протитанкових ракет до 10 тисяч на рік.

 

 


Про це розповів Генеральний конструктор - генеральний директор Державного підприємства «Державне Київське конструкторське бюро «Луч» Олег Коростельов, повідомляє Defense Express.

 

Публікація по темі: ДОСТИЖЕНИЕ ЦЕЛИ


«Ми робимо (зараз) кілька тисяч ракет на рік і намагаємося збільшити це (цей показник - прим. ДЕ) в найближчий рік-два. Сподіваюся збільшити (показник виробництва протитанкових ракет) на 30-40%. Тобто переступити 10-тисячний рубіж», - наголосив Олег Коростельов.

 


Варто додати, що під час тогорічної Міжнародної виставки «Зброя та безпека-2018» очільник ДККБ «Луч» у бесіді з іноземними представниками повідомив, що вітчизняне підприємство вийшло на рівень виробництва близько 6 тисяч ракет на рік.

 

Новина по темі: ГЕНЕРАЛЬНИЙ КОНСТРУКТОР КБ «ЛУЧ» - МИ ЗАРАЗ ВИРОБЛЯЄМО БЛИЗЬКО 6 ТИСЯЧ РАКЕТ НА РІК


Останнім часом, окрім постачання широкого спектра протитанкових засобів (комплекси «Корсар», «Стугна-П», «Бар'єр» та керовані ракети «Стугна» й «Комбат») на потреби Збройних сил України, державне підприємство також суттєво збільшило експортні контракти.

 

191112 PTRK 2

Блок наведення для легкого ПТРК «Корсар»


Зокрема, за останні два роки Саудівська Аравія імпортувала з України 150 ПТРК «Скіф» та 195 ПТРК «Корсар», а також по одній тисячі бойових ракет до кожної з моделей переносних протитанкових ракетних комплексів. Також українські ПТРК та керовані рекети від ДККБ «Луч» постачалися до Йорданії, ОАЄ, Катару та інших країн.

 

Новина по темі: У ТРАВНІ 2019 РОКУ УКРАЇНА ПРОДОВЖИЛА ЕКСПОРТ ВІТЧИЗНЯНИХ ПТРК «СКІФ» ТА «КОРСАР» В САУДІВСЬКУ АРАВІЮ


При цьому відзначається, що вироби «Луча» виготовляється майже виключно з вітчизняних комплектуючих.

 

191112 PTRK 1

ПТРК «Корсар» з приладом наведення ПН-КУ та вітчизняним тепловізором від ДП «Ізюмський приладобудівний завод» на виставці «Зброя та безпека-2019»


«Перше завдання було зробити власні вітчизняні протитанкові засоби (ПТРК), по замкненому циклу (виробництва). Підкреслюю, не просто зробити - одне взяти там, а інше там (в інших країнах), а зробити по замкнутому циклу. І я пишаюся тим, що КБ «Луч» це вдалося», - підкреслив Генеральний конструктор - генеральний директор ДККБ «Луч».

 

Новини по темі: 

 

ЗСУ ОТРИМАЛИ ПЕРШІ 100 СЕРІЙНИХ РАКЕТ «ВІЛЬХА»

 

ДККБ "ЛУЧ" ВПЕРШЕ ПРОДЕМОНСТРУВАЛО ГОЛОВКУ САМОНАВЕДЕННЯ "НЕПТУНА" - ВІДЕО

 

РАКЕТА «РК 10» ВІД ДККБ «ЛУЧ» - ПРЕЗЕНТАЦІЯ НА «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА-2019» (ВІДЕО)

 

ПТРК «КОРСАР» ОТРИМАВ УКРАЇНСЬКИЙ ТЕПЛОВІЗІЙНИЙ ПРИЦІЛ (ВІДЕО)

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues