191118 DPSU 0За три роки Державна прикордонна служба України придбає 20 сучасних патрульних кораблів французької компанії ОСЕА на 136,5 млн євро.

 

 


Про майбутні закупівлі 15 листопада ц.р., розповів міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, повідомляє Defense Express.

 

Новина по темі: В УКРАЇНІ ЗБИРАЮТЬСЯ НАЛАГОДИТИ СПІЛЬНЕ ВИРОБНИЦТВО АЛЮМІНІЄВИХ ПАТРУЛЬНИХ КАТЕРІВ ДЛЯ ДПСУ


Він відзначив, що Уряд вже підтримав проєкт посилення системи морської безпеки та охорони кордону. Це перший крок до реалізації масштабного проєкту. Велику Угоду незабаром буде підписано між Урядами України та Франції, після чого Верховна Рада повинна її ратифікувати.

 

191118 DPSU 3


За словами Арсена Авакова, морська ділянка українського кордону на сьогодні найбільш незахищена - ми потребуємо посилення та мобільності на воді. В окупованій АР Крим залишилися бази та 19 суден, а 80% наявних кораблів технічно застарілі та потребують постійного оновлення.

 

Новина по темі: МОРСЬКА ОХОРОНА ДПСУ ВІДРЕМОНТУЄ ШІСТЬ КАТЕРІВ «КАЛКАН»


«Тому сьогодні ми презентуємо великий та надважливий структурний проєкт посилення системи охорони морських кордонів. В рамках якого для потреб Держприкордонслужби Україна закупає 20 французьких патрульних кораблів ОСЕА», - відзначив міністр внутрішніх справ.

 

191118 DPSU 1


Очільник МВС зауважив, що пропозиція компанії ОСЕА була найбільш економічно вигідною для України й потреб ДПСУ, а Франція запропонувала комплексний підхід кредитного фінансування і погодилась на часткову локалізацію, 25%, виробництва в Україні. Окрім цього, нові судна виготовлятимуться з морського алюмінію, тому вони будуть більш легкі та маневрені.

 

Новина по темі: ОСТАННІЙ З ТРЬОХ «ДЖМЕЛІВ» ДПСУ ПРОЙШОВ ДОКОВИЙ РЕМОНТ


Окрім виробництва та постачання суден, проєкт включає систему сервісного обслуговування, підготовку 240 членів екіпажу та 120 осіб технічного персоналу, запасні частини та інструменти, які необхідні для технічного обслуговування протягом 2 років експлуатації (або 2400 годин), технічну підтримку в Україні (по одному техніку та інженеру компанії виробника) протягом 60 місяців з дати постачання першого корабля в Україну, доставку кораблів в Одесу та страхування на час переходу.

 

191118 DPSU 2


Арсен Аваков зазначив, що вартість контракту 136,5 млн євро.

 

 

«Реалізація проєкту планується в тому числі з частковим фінансуванням за рахунок кредитних коштів, як комерційних банків, так і за рахунок казначейської позики Міністерства фінансів Франції. Кредит надає держава Франція. 15% виплачує Україна з бюджету. 85% кредитні кошти», - наголосив міністр внутрішніх справ.

 

Новина по темі: ПОЧАВСЯ РЕМОНТ ОСТАННЬОГО З ТРЬОХ «ТАРАНТУЛІВ» МОРСЬКОЇ ОХОРОНИ (ФОТО)

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues