191119 OCEA 0Велику міжурядову рамкову угоду між Україною та Францією щодо офіційної підтримки у посиленні системи морської охорони та безпеки кордонів підписано сьогодні, 19 листопада, у Парижі під час правоохоронної виставки Milipol 2019.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу МВС.

 

Документ підписали від імені Уряду України міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та міністр внутрішніх справ Франції Кристоф Кастанер. Після ратифікації угоди Верховною Радою, буде підписано технічний контракт.

 

Новина по темі: В НАЙБЛИЖЧІ 3 РОКИ МОРСЬКА ОХОРОНА ДПСУ ОТРИМАЄ 20 НОВИХ ПАТРУЛЬНИХ КОРАБЛІВ (ФОТО)


«Сьогодні була підписана міжурядова рамкова угода на виготовлення і поставку для потреб системи прикордонної безпеки 20 прикордонних патрульних катерів»,- заявив Арсен Аваков.

 

191119 OCEA 1


Нагадаємо, за планом корабельний склад Державної прикордонної служби України поповниться 20 надсучасними 32-х метровими патрульними кораблями французької компанії ОСЕА.


Вони будуть використовуватися для охорони державного кордону на воді, операцій спостереження, нагляду та контролю, пошуково-рятувальних операцій та протидії диверсійно-розвідувальним групам.

 

Новина по темі: В УКРАЇНІ ЗБИРАЮТЬСЯ НАЛАГОДИТИ СПІЛЬНЕ ВИРОБНИЦТВО АЛЮМІНІЄВИХ ПАТРУЛЬНИХ КАТЕРІВ ДЛЯ ДПСУ


«Кожен четвертий корабель буде виготовлений в Україні. Таким чином ми захистимо акваторії наших морів та за рахунок локалізації виробництва в Україні, орієнтовно, це буде один із миколаївських заводів, ми зможемо відродити виробництво катерів з алюмінієвим корпусом. Сподіваємось, що після цієї угоди ми на постійній основі будемо виробляти катери на миколаївському заводі», - наголосив міністр.


За умовами Угоди, додаткова комплектація катерів буде українською - маленькі швидкісні човни, які виготовляються у Харкові, зброя також буде вітчизняна.


Проект розрахований до 2023 року, а перший корабель Україна зможе отримати у 2021 році.


Кораблі будуть розміщуватися у місцях постійної дислокації підрозділів морської охорони ДПСУ - Одеса, Маріуполь, Бердянськ, Ізмаїл та Кілія.

 

191119 OCEA 2


Заступник міністра внутрішніх справ Сергій Гончаров заявив, що корпуси катерів будуть виготовлені з морського алюмінію, щоб зробити їх більш легкими та маневреними.


«Це новітні тенденції у виробництві. Алюмінієві корпуси дають меншу осадку, тобто судна можуть працювати на мілководді. Це екологічний матеріал та його можна тривалий час експлуатувати. Ми дослідили досвід використання таких човнів. Крім того, це чудова нагода для нашого суднобудівництва не лише відновити виробництво, але й залучити нові технології», - сказав він.

 

Новина по темі: ОСТАННІЙ З ТРЬОХ «ДЖМЕЛІВ» ДПСУ ПРОЙШОВ ДОКОВИЙ РЕМОНТ


Сергій Гончаров наголосив, що довжина судна - 32 метри, максимальна швидкість - 30-32 вузлів, автономність близько тижня, дальність по плаванню - 1200 морських миль.

 

191119 OCEA 3

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues