191121 BTR3ksh 0У день відкриття виставки Defense & Security Thailand 2019 (виставка проходила з 18 по 21 листопада ц.р.) Таїландський інститут оборонних технологій (DTI) представив командно-штабну машину BTR-3CS (БТР3-КШ).

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на Ukrainian Military Pages.

 

Новина по темі: «УКРОБОРОНПРОМ» ПОЧАВ ПОСТАЧАТИ ДО ТАЇЛАНДУ МАШИНОКОМПЛЕКТИ НОВИХ БТР-3Е1КШ (ВІДЕО)


Нагадаємо, БТР3-КШ / ACPC-01 (Armoured Command Post Carrier) – машина на базі БТР-3, що була розроблена, у рамках спільної програми за фінансування DTI, ДП «Київський бронетанковий завод» (входить до складу ДК «Укроборонпром»), спільно з іншими підприємствами Концерну та приватними компаніями, а також місцевою фірмою Datagate, яка зібрала прототип на своїх потужностях у місті Чачоенгсао у південно-центральному Таїланді.

 

191121 BTR3ksh 3

БТР3-КШ / ACPC-01 на виставці Defense & Security Thailand 2019 / Фото: IHS Markit/Kelvin Wong


За даними видання Jane's Defence Industry, французька Thales також бере участь у програмі, інтегруючи у транспортний засіб те, що вони описали як «C5I (computerised, command, control, communications, and combat information) рішення». Thales інтегрував свою систему у співпраці з тайською компанією Datagate.

 

Новина по темі: «УКРОБОРОНПРОМ» ПОЧАВ ПОСТАЧАТИ ДО ТАЇЛАНДУ МАШИНОКОМПЛЕКТИ НОВИХ БТР-3Е1КШ (ВІДЕО)


Представники DTI повідомили Jane's, що Королівською армією Таїланду незабаром розпочне випробування BTR-3CS, після чого розпочнеться його виробництво у Таїланді (наразі існує лише один прототип – прим. ДЕ). Чиновники заявили, що армія потребує більш ніж 60 машин для кількох батальйонів. DTI також планує здійснювати експорт БТР-3КШ на регіональних ринках.

 

191121 BTR3ksh 4

БТР3-КШ / ACPC-01 на виставці Defense & Security Thailand 2019 / Фото: Army Recognition


Директор з розвитку DTI Кол Чатчапонг Пунпаяк повідомив, що машина створена завдяки передачі технологій з України. Двигуни Deutz та трансмісія Allison також імпортовані, як і деякі бортові системи. Однак, за його словами, багато компонентів вироблені на місці, також тайська промисловість намагатиметься максимізувати свою участь у програмі найближчі кілька років.

 

Новина по темі: В ТАЇЛАНДІ ПРОЙШЛИ МАСШТАБНІ НАВЧАННЯ З ТАНКАМИ БМ «ОПЛОТ-Т» ТА БТР-3Е1 (ВІДЕО)


БТР-3КШ оснащена автоматизованою системою управління боєм, має у своєму складі безпілотний авіаційний комплекс, що дозволяє самостійно отримувати уточнену інформацію. Окрім екіпажу з трьох осіб, машина має шість робочих місць пересувного командного пункту.

 

191121 BTR3ksh 2

Презентаційний буклет ДП «Київський бронетанковий завод» з ТТХ БТР3-КШ на виставці «Зброя та Безпека-2019»


Самооборона БТР3-КШ забезпечується бойовим модулем «ІВА-М» від приватного підприємства «Чезара», який озброєний 12,7-мм кулеметом, оснащений денним та тепловізійним прицілом з далекоміром, а також системою постановки димової завіси.

 

191121 BTR3ksh 1

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues