191122 Poligon 0На державному випробувальному полігоні «Ягорлик» завершується зведення останнього об’єкта інфраструктури, запланованого на 2019 рік.

 

 


Про це АрміїInform розповів начальник полігонної служби Командування Повітряних Сил Збройних Сил України підполковник Микола Петрачков, повідомляє Defense Express.

 

Новина по темі: ДО КІНЦЯ 2020 РОКУ БУДЕ ЗАКІНЧЕНО БУДІВНИЦТВО СУЧАСНОГО ДЕРЖАВНОГО ПОЛІГОНУ ДЛЯ ВИПРОБУВАНЬ РАКЕТ ТА КОМПЛЕКСІВ ППО


Він зазначив, що фінансування проєкту здійснюють ритмічно, відповідно до затвердженої бюджетної програми. Тож підстав для зриву графіка будівництва наразі немає.


У цьому році запустили сонячну електростанцію. Запрацював розвідувальний інформаційний центр для фахівців радіотехнічної та радіоелектронної розвідки. Також напередодні тактичних навчань з бойовою стрільбою підрозділів ЗРВ був уведений в експлуатацію навчальний корпус модульного типу. Його зібрали та обладнали сучасними мультимедійними засобами та тренажерами за рекордних півтора місяця.

 

Новина по темі: НА ПОЛІГОНІ ПРОЙШЛИ ВОГНЕВІ ВИПРОБУВАННЯ ВІДНОВЛЕНИХ ЗРК «ТОР» ТА «КУБ» Й МОДЕРНІЗОВАНИХ ЗРК С-125 ТА ЗСУ «ШИЛКА» (ВІДЕО)


На полігоні також установили найсучасніші системи відеоспостереження та об’єктивного контролю. Уся інформація в режимі реального часу надходить до чергової зміни, яка відповідає за безпеку, та на командний пункт полігону, звідки керівники навчань спостерігають за діями підрозділів і здійснюють управління військами.


«Станом на сьогодні вже побудована більша частина об’єктів інфраструктури полігону», — розповів Микола Петрачков.

 

191122 Poligon 1


«Нині закінчуємо систему автономного водопостачання. Виконані бурові роботи артезіанської свердловини, встановлене необхідне насосне обладнання, триває зведення водонапірної вежі. За місяць питання автономного забезпечення якісною питною водою буде повністю зняте», - додав він.


Микола Петрачков зазначив, що Державний випробувальний полігон створюють з урахуванням найкращого вітчизняного і закордонного досвіду. Його будують за принципом технологічності, енергоефективності, автономності й екологічності. Він також додав, що наступного року планують ще збудувати казарму та гуртожиток і встановити вітрогенератори й санітарні модулі.

 

Новина по темі: НА ХЕРСОНЩИНІ ПРОХОДЯТЬ РАКЕТНІ СТРІЛЬБИ ЗРК «БУК», С-300 ТА С-125

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues