191122 Liga 0Військова продукція іноземних виробників має проходити реальні випробування на відповідність технічним вимогам замовників з державних установ, аналогічні тим, що проходять відповідні вітчизняні вироби.

 

На цьому наголосила директорка із зовнішніх зв’язків ГС «Ліги оборонних підприємств України» Юлія Висоцька під час експертного обговорення закону про оборонні закупівлі, яке відбулося у форматі круглого столу в Інформаційному агентстві АрміяInform, повідомляє Defense Express.

 

Новина по темі: ЛІГА ОБОРОННИХ ПІДПРИЄМСТВ УКРАЇНИ ПРЕДСТАВИЛА СВОЮ ДІЯЛЬНІСТЬ ВІЙСЬКОВИМ АТАШЕ


«Ми занепокоєні тим, що продукція іноземних постачальників не проходить жодних обов’язкових державних випробувань. Продукція наших підприємств обов’язково має проходити державні випробування. Наджорсткі випробування, які іноді набагато жорсткіші від стандартів НАТО. Проте іноземний замовник, навіть після вступу в дію цього закону (законопроєкт про оборонні закупівлі — реєстраційний номер у ВР - 2398 - прим. ДЕ), надаватиме лише певні сертифікаційні документи щодо спроможності випускати відповідну продукцію. Тому наполягаємо на тому, щоб продукція іноземних виробників проходила реальні випробування на відповідність технічним вимогам нашого замовника!», - наголосила Юлія Висоцька.

 

191122 Liga 1


«Часто чую застереження, що нам ніхто не продаватиме (військову) продукцію. Заперечу. Чому на виставки, які відбуваються в нашій країні, іноземні компанії знаходять кошти, щоб привезти свою техніку, оформлюють відповідні дозволи, а для проведення випробувань перед постачанням їм це раптом стане не вигідно?», - зауважила представник Ліги.

 

Новина по темі: ДЕЛЕГАЦІЯ ЗС АЗЕРБАЙДЖАНУ ПРОВОДИТЬ ПЕРЕМОВИНИ З ЛІГОЮ ОБОРОННИХ ПІДПРИЄМСТВ ТА «УКРОБОРОНПРОМОМ»


Директорка із зовнішніх зв’язків Громадської спілки відзначила, що насамперед це (випробування) мало б стосуватися тієї номенклатури військової техніки та озброєння, аналоги якої виробляються в Україні.


«Маю нагадати, що Ліга представляє саме приватні підприємства і за нашими підрахунками в останні роки ми закривали близько 60% оборонного замовлення. Ми дуже щасливі, що нас нарешті почули та почали рахуватися з нашою думкою. Проте маю наголосити на певній дискримінації вітчизняного виробника щодо іноземного. Вони дуже сильні й могутні конкуренти, за якими часто-густо стоїть протекція їхніх країн, чого, на жаль, у нас сьогодні немає», - зазначила Юлія Висоцька.

 

Новина по темі: АБРОМАВИЧУС: 60% ДЕРЖАВНОГО ОБОРОННОГО ЗАМОВЛЕННЯ – ЦЕ ПРИВАТНІ ПІДПРИЄМСТВА


«Це питання не тільки якості та конкурентності, а й захисту вітчизняного виробника», - додала вона.

 

Новина по темі: ЛІГА ПІДПИСАЛА ДЕКЛАРАЦІЮ НА ПІДТРИМКУ РЕФОРМУВАННЯ ДЕРЖАВНОГО ОБОРОННОГО ЗАМОВЛЕННЯ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues