191122 Pivdenne 0Конструкторське бюро «Південне» представило на Dubai Airshow 2019 макет місячного посадкового апарату виготовлений із застосуванням адитивних технологій.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу державного підприємства.

 

Новина по темі: КБ «ПІВДЕННЕ» ПОКАЗАЛО НА «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА-2019» КОНЦЕПТ НАДЗВУКОВОЇ АВІАЦІЙНОЇ КЕРОВАНОЇ РАКЕТИ «БЛИСКАВКА» (ФОТО ТА ВІДЕО)


«Концептуальний проект сімейства місячних посадкових апаратів, що перелітають, представлений КБ «Південне» на Dubai Airshow 2019, став справжньою родзинкою експозиції КБП на 16-й Міжнародній авіаційно-космічній виставці», - наголосили у повідомленні прес-служби.

 


Даний вітчизняний проект розроблено для досліджень місячної поверхні й доставляння на природний супутник Землі корисного вантажу масою до 150 кілограмів.

 

Новина по темі: КБ «ПІВДЕННЕ» ПОКАЗАЛО ПРОЕКТ ВЛАСНОГО КОМПЛЕКСУ ЗРК (ВІДЕО)


Відзначається, що новітня розробка КБ «Південне» для наукових космічних місій, після приземлення на поверхню Місяця здатна на три стрибки на відстань до 20 км, переносячи з собою наукове обладнання, а також виконувати у кожній точці приземлення наукові дослідження.

 

191122 Pivdenne 1


У перспективі це відкриває нові можливості для науково-дослідної діяльності, пошуку корисних копалин на Місяці.

 

Новина по темі: КБ «ПІВДЕННЕ» ПОЧАЛО РОЗРОБКУ ЛЕГКОЇ РАКЕТИ-НОСІЯ ДЛЯ КОСМОДРОМУ В УКРАЇНІ


Варто додати, що макет ЛПА у масштабі 1:5, виготовлений власними силами КБ «Південне» із застосуванням адитивних технологій.

 

Новина по темі: У КБ «ПІВДЕННЕ» ВІДКРИТО ЦЕХ СКЛАДАННЯ І ВИПРОБУВАНЬ СУПУТНИКІВ (ВІДЕО)

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues