191125 zrk 5Україна має створити власні зенітні ракетні комплекси середньої та малої дальності, а також ПЗРК, які мають прийти на заміну застарілим системам часів СРСР.

Про це в інтерв'ю Defense Express розповів Олег Коростельов, Генеральний конструктор - Генеральний директор Державного підприємства "Державне Київське конструкторське бюро "Луч", яке є провідним розробником українського ракетного високоточного озброєння, від "Стугни" до "Вільхи" та "Нептуна".

 

"Потрібно виходити на рівень, коли необхідно мати комплекс середньої дальності в своїй розробці і виробництві, мати комплекс малої дальності, з дією до 20-25 км. А також мати комплекси зовсім малої дальності для типу ПЗРК або типу "Стріли-10", - заявив Олег Коростельов.

 

 

Необхідно зазначити, що зенітні ракетні комплекси, які зараз стоять на озброєнні українського війська, Україна отримала після розпаду СРСР. І найбільш "молодим" з них вже виповнилось, мінімум, 28 років. Тобто навіть сучасні комплекси, такі як С-300В1 та "Тор", вже потребують заміни. Зазначимо, що на озброєнні українського війська також знаходиться С-300, С-125, "Бук", "Куб", "Тор", "Стріла-10", "Тунгуска".

 

191125 zrk 4

 

"Нам пощастило в цьому плані, що у нас всього багато, і ракет багато, і комплексів багато. Інше питання їх стан. Я не можу про це говорити, про це повинен говорити замовник. Але я вважаю, що принципово необхідно розробляти свій зенітний комплекс. КБ "Луч" готовий взяти на себе цю роботу і для цього у нас є всі складові частини, які нами освоєні при розробці і виробництві того озброєння, яке ми вже створили", - підкреслив Генеральний конструктор - Генеральний директор ДККБ "Луч"

 

191125 zrk 1

 

Нагадаємо, що нещодавно на Херсонщині, під час практичної фази тактичних навчань підрозділів зенітних ракетних військ, бойові розрахунки ЗРК "Бук", С-300 та С-125 здійснили більше двох десятків пусків зенітних керованих ракет різної дальності.

 

Новини за темою:

 

КБ «ЛУЧ» НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ ЗБИРАЄТЬСЯ ЗБІЛЬШИТИ ВИРОБНИЦТВО КЕРОВАНИХ РАКЕТ ДО 10 ТИСЯЧ НА РІК

 

ДККБ "ЛУЧ" ВПЕРШЕ ПРОДЕМОНСТРУВАЛО ГОЛОВКУ САМОНАВЕДЕННЯ "НЕПТУНА"

 

УКРАЇНА ТА ТУРЕЧЧИНА ЗБИРАЮТЬСЯ РОЗРОБИТИ ЗРК СЕРЕДНЬОЇ ДАЛЬНОСТІ

 

КБ «ПІВДЕННЕ» ПОКАЗАЛО ПРОЕКТ ВЛАСНОГО КОМПЛЕКСУ ЗРК (ВІДЕО)

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues