191125 ZAHORODNIUK 024 листопада, делегація Міністерства оборони України на чолі з Андрієм Загороднюком взяла участь у щорічному Міжнародному безпековому форумі у Галіфаксі, на якому міністр зустрівся з начальником штабу оборони збройних сил Канади генералом Джонатаном Венсом та командувачем сил спеціальних операцій збройних сил Канади генерал-майором Пітером Дейвом.


Як інформує Defense Express, про це повідомляється на офіційному сайті Міністерства оборони України.


«Під час зустрічей українського міністра, зокрема, з начальником штабу оборони збройних сил Канади генералом Джонатаном Венсом, командувачем сил спеціальних операцій збройних сил Канади генерал-майором Пітером Дейвом та колишнім головою Комітету з питань національної безпеки та оборони канадського парламенту Стівеном Ф’юром було висловлено щиру подяку за допомогу у військово-технічній сфері та підтримку позиції Украйни на міжнародній арені. Обговорювався хід реформ в українській оборонній галузі та курс на впровадження стандартів НАТО в Україні», - йдеться у повідомленні прес-служби.


Новина по темі: УКРАЇНА ТА КАНАДА ДОСЯГЛИ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ ПРО СПІВРОБІТНИЦТВО В ОБОРОННІЙ СФЕРІ - ЗЕЛЕНСЬКИЙ


Виступаючи у панельній дискусії з тематики гібридного впливу та кіберзагроз Загороднюк наголосив, що сьогодні Україна є країною, яка не лише протистоїть збройній агресії, а фактично стала й «полем битви» і постійно відбиває атаки - як в інформаційному, так і в кібернетичному просторі.


«Ми постійно вчимося, багато чого знаємо і розуміємо. Ми вже навчилися відбивати такі атаки, але простір постійно розвивається, спонукаючи нас діяти набагато активніше. Сьогодні багато країн інвестують в розвиток кібернетичного напряму, але, нажаль, ми ніколи не будемо діяти швидше ніж ті, хто цілеспрямовано розробляє нові форми ведення інформаційних і кібернетичних війн. Тому єдиним можливим фактором спротиву є загальні зусилля країн, а також людей, які в них проживають, протистояти таким викликам», - - зазначив Андрій Загороднюк.


На думку Міністра, це має викладатися у школах, аби навчати населення, як відрізняти правду від неправди, як перевіряти інформацію і дотримуватися «цифрової гігієни».

 


Варто зазначити, що 23 листопада, Міністр оборони України Андрій Загороднюк провів зустріч з Міністром національної оборони Канади паном Харджитом Сінгхом Саджаном, де вони обговорили стан та перспективи оборонної співпраці між країнами.


Нагадаємо, 20 листопада ц.р. під час зустрічі міністрів закордонних справ Альянсу, генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг наголосив на важливості України та Грузії, як партнерів Альянсу у Чорноморському регіоні.


Як раніше повідомляв Defense Express, заступник міністра закордонних справ України Василь Бондар заявив, що Україна та Канада завершують підготовку для відправлення першої партії канадських снайперських гвинтівок під набій .50 BMG вартістю $770 000 згідно з контрактом 2018 року.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues