191125 GUR 0За інформацією Головного управління розвідки Міністерства оборони України, командування ЗС РФ продовжує використовувати тимчасово окуповану територію у Донецькій та Луганській областях як полігон для підготовки особового складу підрозділів спеціального призначення ЗС РФ та випробування нових зразків озброєння.


Як інформує Defense Express, про це під час брифінгу повідомив полковник Дмитро Гуцуляк із прес-центру Міністерства оборони України.


Публікація по темі: ВОЄННА РОЗВІДКА УКРАЇНИ: НОВІ ВИКЛИКИ І ШЛЯХ РЕФОРМ


«На минулому тижні до з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ прибули російські спецназівці із засобами технічної розвідки та снайперськими гвинтівками, у тому числі невстановленого зразка. Ці кадрові військовослужбовці ЗС РФ вивчали обстановку у районах передових позицій з використанням завезеного ними обладнання та виконували завдання у складі снайперських пар і розвідувальних груп», - розповів полковник.


Нагадаємо, У липні 2019 року розвідка звершила опис безпекового середовища довкола України на період до 2030 року. Спільно над цим працювали Головне управління розвідки, структурні підрозділи Генштабу, інші розвідувальні органи, Національний університет оборони, Національна академія наук України.


Як раніше повідомляв Defense Express, за інформацією Головного управління розвідки МО України, стало відомо, що російські окупанти перевозять військову техніку та боєприпаси на окуповані території Донбасу за допомогою залізниці. Наразі у Донецькій та Луганській областях сконцентровано російські запаси, які допоможуть вести війну протягом 14 днів.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues