191125 BMP U 0Інженери-розробники ДП «Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені О. О. Морозова», що входить до складу ДК «Укроборонпром», представили проект сучасної бойової машини піхоти БМП-У в режимі VR на форумі інновацій Trans4mation.

 

 


Захід відбувся в Києві 22 листопада ц.р., повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Концерну.

 

Публікація по темі: БМП-У: ЯКОЮ БУДЕ ПЕРША УКРАЇНСЬКА БМП?


«Концерн вперше представляє цифрову модель своєї розробки у віртуальній реальності. Ми будемо масштабувати цей досвід на всі наші підприємства – створимо цифрову платформу для надання стандартизованих послуг єдиної якості, яка надасть можливість нашим фахівцям скоротить відстань між замовником та підприємством, спростить комунікації між ними та підвищить якість наших послуг», – розповіла заступниця генерального директора Концерну з цифровізації та інновацій Надія Васильєва.


Вона також зазначила, що використовуючи VR ми надаємо можливість ще до створення прототипу побачити реальну конструкторську розробку та прибрати кордони між командами у різних регіонах.

 

191125 BMP U 1


Проект сучасної бойової машини піхоти БМП-У розроблений фахівцями Харківського конструкторського бюро з машинобудування імені О. О. Морозова в ініціативному порядку у відповідь на потребу військових у підвищенні бойових характеристик існуючих БМП.

 

Новина по темі: ХАРКІВСЬКЕ КБ ІМ. МОРОЗОВА ОПРИЛЮДНИЛО ЙМОВІРНИЙ ВИГЛЯД ПЕРСПЕКТИВНОЇ БОЙОВОЇ МАШИНИ ПІХОТИ, ЩО РОЗРОБЛЯЄТЬСЯ ПІДПРИЄМСТВОМ


Нагадаємо, у минулому році «Укроборонпром» повідомив про проведення роботи зі створення бойових машин нового покоління, які мають надійти на озброєння ЗСУ у 2020-х роках. Нова модель (БМП-У) має замінити БМП-1 та БМП-2.

 

Новина по темі: ХКБМ ВЕДЕ РОЗРОБКУ ПЕРСПЕКТИВНОГО ТАНКА ТА НОВОЇ БОЙОВОЇ МАШИНИ ПІХОТИ – УНІФІКОВАНОЇ БАЗИ


За даними Концерну, «ХКБМ» вже розроблено конструкторську документацію, а виготовлення дослідного зразка та початковий комплекс випробувань мав бути проведений у цьому році.

 

191125 BMP U 2

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues