191125 Bogdana 0ДП ДГЗП «Спецтехноекспорт», що входить до складу ДК «Укроборонпром», поставило до України турецькі 155-мм артилерійські снаряди для випробування САУ «Богдана».

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на Ukrainian Military Pages.

 

Новина по темі: «БОГДАНА» ПРОДОВЖИТЬ ВОГНЕВІ ВИПРОБУВАННЯ: САУ БУДЕ ГОТОВА ВЖЕ ВЛІТКУ 2020 РОКУ


Згідно з інформацією бази дані імпортних/експортних операцій Great Export Import, 22 жовтня ц.р. «Спецтехноекспорт» закупив у турецької компанії MKEK (Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu) 155-мм артилерійські снаряди, для проведення випробувань перспективної самохідної артилерійської установки 2С22 «Богдана», на 428 тис. доларів :


• 134 навчальних пострілів Mod 272 (без заряду, підривача та запалювача)
• 33 пострілів M107HE (без заряду, підривача та запалювача)
• 217 підривачів М557
• 234 підривачів M82
• 32 порохові заряди МЗА1
• 197 порохових зарядів М4А2.

 

191125 Bogdana 4

Фото: Ukrainian Military Pages


Нагадаємо, про використання на випробуваннях нової української артилерійської 155-міліметрової системи «Богдана» турецьких боєприпасів виробництва MKEK повідомив у травні ц.р. Директор інформаційно-консалтингової компанії Defense Express Сергій Згурець, під час відвідування виставки IDEF-2019.

 

191125 Bogdana 3

Фото: Ukrainian Military Pages


Інформацію про заплановані в жовтні ц.р. постачання снарядів дефіцитного калібру на виставці «Зброя та Безпека-2019» підтвердив голова Наглядової ради ПАТ «Краматорський завод важкого верстатобудування» Юрій Бондар.

 


«Богдана» розробляється у рамках Державного оборонного замовлення, був виготовлений перший зразок, який успішно пройшов ходові випробування та здійснив перші тестові постріли. Але через відсутність вітчизняних снарядів заводські випробування не були завершенні. На сьогодні проблема лише у тому, що в Україну не можуть поставити натівські снаряди. У цьому напрямі триває робота, працює спецекспортер, та, на мій погляд, вже в жовтні снаряди повинні бути в Україні. Загальний строк завершення робіт - середина наступного року», - розповів Юрій Бондар.

 

191125 Bogdana 1

Макет САУ «Богдана» та зразок 155-мм ствола виробництва ПАТ «КЗВВ» на виставці «Зброя та Безпека-2019»


Варто додати, що вітчизняні фахівці з Краматорська (ПАТ «КЗВВ») самостійно спроектували та виготовили станок для виготовлення 155-мм стволів нової САУ (з так званою «прогресивною нарізкою» ствола – прим. ДЕ).

 

191125 Bogdana 2

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues