191125 flirКомпанія отримала $109 млн на розробку та постачання до армії США до 350 роботизованих систем, що проводитимуть роботи з розмінування

 

FLIR Systems отримала контракт на суму $109 млн від армії США на постачання до 350 роботизованих систем CRS-H. Про це повідомляє Defense Express із посиланням на Army Technology.

 

Системи будуть забезпечувати захист військовослужбовців від небезпечних вибухових пристроїв, дозволяючи проводити роботи з розмінування на безпечній відстані. Система CRS-H матиме такі корисні навантаження, як камери, радіореле, маніпулятор, радіоприймачі, платформа для перевезення вантажу та блок управління оператора.

 

Спеціальні функції CRS-H забезпечать розширені можливості з виявлення, ідентифікації, доступу та остаточної ліквідації небезпечних вибухових речовин. 

 

Відповідно до п’ятирічного контракту, FLIR Systems розпочне перші постачання у третьому фінансовому кварталі 2020 року.

 

Очікується, що вага, яку буде здатна підняти рука-маніпулятор роботизованої системи, буде становити понад 125 кг. Водночас CRS-H матиме швидкість, що перевищуватиме 10 км/год. 

 

Виконавчий директор програми підтримки бойових дій армії США Тімоті Годдетт зазначає: «Армія модернізує робототехнічні та інші автономні можливості завдяки сімействам надійних систем, що використовують найкращі з сучасних комерційних технологій, важливих для того, щоб дати солдатам перевагу в майбутніх бойових діях та максимально захистити їхнє життя від непередбачуваних загроз».

 

Новина по темі: GLOBALDATA ВИЗНАЧИЛА КЛЮЧОВІ ТРЕНДИ РОЗВИТКУ ВІЙСЬКОВОГО ІНТЕРНЕТУ РЕЧЕЙ

 

Він також зазначив, що «сучасний підхід дозволяє армії зосередити ресурси на зміні корисного навантаження, а не зміні цілих систем. Це означає, що солдати зможуть швидко отримати доступ до тієї чи іншої нової технології та можуть придбати необхідне для цього устаткування».

 

Повідомляється, що до укладення контракту армія проводила тестування трьох систем CRS-H з військовослужбовцями.

 

Контракт також передбачає оновлення систем, запчастин, розвиток логістики та підтримку навчання користувачів.

 

ПАРТНЕРСЬКИЙ МАТЕРІАЛ 

Лого Эвереста Матеріали тематики “Сучасні технології” створюються за підтримки компанії “Еверест”, що займається розробкою та впровадженням передових інформаційних технологій, продуктів та сервісів для потреб корпоративного ринку та силових структур України.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues