191128 ZAKUPIVLI 026 листопада ц.р., під час засідання Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки було прийнято прийнято рішення підтримати та подати на розгляд Верховної Ради України розроблений утвореною у Комітеті робочою групою, доопрацьований проект Закону України «Про оборонні закупівлі».


Як інформує Defense Express, про це повідомляється на офіційному сайті Верховної Ради України.


Під час засідання, Комітет з національної безпеки, оборони та розвідки до того, як прийняв рішення по даному законопроекту, рекомендував Верховній Раді України відхилити розгляд двох альтернативних законопроекти «Про оборонні закупівлі» № 2398 і № 2398-1.


Новина по темі: УРЯД КАТЕГОРИЧНО ПРОТИ ЗАКУПІВЛІ ЗАПЧАСТИН В РФ - ЗАГОРОДНЮК


Варто додати, що активну участь у розробці законопроекту, який схвалив Комітет національної безпеки, оборони та розвідки було проведено з боку Ліги оборонних підприємств України.


Нагадаємо, 12 вересня ц.р., Верховна Рада України 316 голосами підтримала в першому читанні законопроект про внесення змін до Закону «Про оборону України» щодо організації оборони держави.


Як раніше повідомляв Defense Express, в середині січня ц.р., Верховна Рада України ухвалила в другому читанні та в цілому законопроект №9122 щодо здійснення закупівлі продукції, робіт і послуг оборонного призначення за імпортом, який передбачає усунення посередників при закупівлі продукції оборонного призначення з-за кордону. "За" відповідне рішення проголосувало 236 народних депутатів з 226 необхідних.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues