191205 ZAHORODNIUK 05 грудня поточного року, Верховна рада України у першому читанні ухвалила законопроект №2398-д «Про оборонні закупівлі».


Як інформує Defense Express, про це повідомляє міністр оборони України на своїй сторінці у Facebook.


«Закупівлі для потреб оборони — це одна з найбільш критичних реформ, які ми запланували. Вона має вивести закупки, в першу чергу озброєнь, на абсолютно новий рівень практики країн-членів НАТО», - заявив Загороднюк.


Новина по темі: ЗБІЛЬШЕННЯ ФІНАНСУВАННЯ СЕКТОРУ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ Є ПРІОРИТЕТОМ ДЛЯ ПРЕЗИДЕНТА - ДАНІЛОВ


Міністр додав, що нова парадигма закупівель допоможе більш ефективно використовувати державний бюджет і максимально нівелювати потенційні корупційні ризики.


«Це перший крок до великої перемоги й справа стратегічного значення. Я дуже розраховую на друге читання і ухвалення документу в цілому», - наголосив міністр оборони.

 

191205 ZAHORODNIUK 1


Нагадаємо, 26 листопада ц.р., під час засідання Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки було прийнято прийнято рішення підтримати та подати на розгляд Верховної Ради України розроблений утвореною у Комітеті робочою групою, доопрацьований проект Закону України «Про оборонні закупівлі».


Як раніше повідомляв Defense Express, у вересні 2019 року, в інтерв’ю BBC News Україна міністр оборони України Андрій Загороднюк заявив, що новий Уряд України категорично проти будь-яких закупівель російських запчастин для техніки ЗСУ.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues