191205 HONCHARUK 04 грудня 2019 року, Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук зустрівся з в.о. помічника Держсекретаря США з питань Європи та Євразії Філіпом Рікером та заступником помічника Держсекретаря США Джорджем Кентом, де було обговорено питання вступу України до НАТО.


Як інформує Defense Express, про це повідомляє урядова прес-служба.


Глава українського Уряду підняв питання перспективи вступу України до НАТО: «Важливо підтримувати динаміку двостороннього діалогу між нашими країнами та надалі зміцнювати стратегічне партнерство у сферах, які становлять взаємний інтерес. Зокрема, Україна очікує на підтримку США у процесі отримання статусу учасника партнерства розширених можливостей НАТО. Україна досягла значного прогресу у впровадженні стандартів Альянсу та продовжує активно працювати над необхідними змінами».

 

Новина по темі: ЗБІЛЬШЕННЯ ФІНАНСУВАННЯ СЕКТОРУ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ Є ПРІОРИТЕТОМ ДЛЯ ПРЕЗИДЕНТА - ДАНІЛОВ


Гончарук подякував США за незмінну підтримку територіальної цілісності України.


Також Прем'єр підняв питання Північного потоку-2. Він вказав на важливість застосування санкцій в контексті будівництва трубопроводу.


«Цей проект є суто політичним. Він несе реальну загрозу енергетичній безпеці європейського регіону, а також значно посилює позицію Газпрому в центральній та східній Європі», - заявив Гончарук.


Нагадаємо, 4 грудня, заступник міністра оборони США Джон Роуд у коментарі Defense News заявив, що президент США Дональд Трамп буде вимагати, як мінімум, ще 250 мільйонів доларів допомоги на оборону для України у своєму бюджетному запиті до Конгресу, включаючи протитанковий ракетний комплекс Javelin.


Як раніше повідомляв Defense Express, 3 грудня, Верховна Рада України прийняла постанову «Про Заяву Верховної Ради України «Щодо першочергових кроків забезпечення євроатлантичної інтеграції України - набуття повноправного членства України в Організації Північноатлантичного договору».

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues