191206 LBTZ 0Державне підприємство «Львівський бронетанковий завод» (ЛБТЗ), що входить до складу ДК «Укроборонпром», достроково виконало умови контракту щодо ремонту партії танків Т-72 та впоралось із додатковим державним оборонним замовленням.

 

Про це розповів Заступник генерального директора з бронетанкової, радіолокаційної та спеціальної техніки Концерну Ігор Фоменко, повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу «Укроборонпром».

 

«Львівський бронетанковий завод завчасно впорався із ремонтом партії танків Т-72 і в терміни передбачені початковим контрактом здійснив ремонт ще 3 одиниць такої бронетехніки. Цьогорічне державне оборонне замовлення підприємством виконано», – відзначив Ігор Фоменко.

 

Львівський бронетанковий завод може здійснювати поточний ремонт і відновлення танків Т-72, броньованих ремонтно-евакуаційних машин БРМ-1, інженерних машин розгородження ІМР-2 та броньованих машин розмінування БМР-1. Фахівці заводу також здійснюють ремонт танкових двигунів, прицілів 1А-40 та комплектуючих до танків Т-72.

 

Нагадаємо, що ДП «Львівський бронетанковий завод» є не тільки ремонтним підприємством, а і виробничим. На заводі можуть виготовляти бронетранспортери  «Дозор-Б», а також повністю броньовану модернізовану пожежну машину ГПМ-54-01.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues