191206 GENERAL DYNAMICSКомпанія розпочала встановлення систем позиціювання, навігації та хронометражу PNT Gen 1 на бойових машинах Stryker.

 

Компанія General Dynamics Mission Systems встановила нове джерело GPS на транспортні засоби США в Німеччині. Про це повідомляє Defense Express із посиланням на Army Technology. Це дозволить військовим США діяти навіть у тому випадку, коли сигнали GPS пригнічені. General Dynamics Mission Systems, бізнес-підрозділ американської оборонно-космічної компанії General Dynamics, є поточним постачальником MAPS Program of Record для збройних сил США.

 

Компанія розпочала встановлення систем позиціювання, навігації та хронометражу PNT Gen 1 у вересні на обраних для цього бойових машинах Stryker. Пізніше ця система може бути встановлена на тисячах інших транспортних засобах по всій Європі.

 

За відсутності перевірених даних системи, залежні від GPS, не працюють належним чином, що впливає на безпеку солдата та загальний результат військової місії. Компанія заявляла, що модульна система MAPS Gen 1, встановлена ​​на транспортному засобі, буде контролювати роботу GPS-сигналів та надсилати дані на військові пристрої, навіть коли сигнали GPS приглушені.

 

У General Dynamics Mission Systems стверджують, що MAPS Gen 1 є модернізованою та масштабованою, що надає військовим якісно нових можливостей. Американська армія може придбати систему за допомогою договору загальних апаратних систем (CHS-5) для безстрокового придбання та постачання невизначеної кількості систем. 

 

Новина по темі: КОМПАНІЯ RAVENSWOOD РОЗРОБЛЯЄ ТРЕНУВАЛЬНУ СИСТЕМУ З ДОПОВНЕНОЮ РЕАЛЬНІСТЮ

 

Віце-президент і директор підрозділу, що займається створенням систем навігації, позиціювання та хронометражу в General Dynamics Mission Systems, Роберт Хортон сказав: «Система PNT GEN 1, яка сьогодні використовується на практиці, закриває розрив у можливостях для армії США в основних сферах відповідальності по всьому світу. Наші співробітники із задоволенням надають таку важливу спроможність та сприяють безпеці американських солдатів у будь-якому місці». 

 

Менеджер проектів армії США з позиціювання, навігації та хронометражу очолює ініціативу як розробник комплектування і є відповідальним за розробку, модернізацію та інтеграцію оптимальних і доступних можливостей PNT. 

 

ПАРТНЕРСЬКИЙ МАТЕРІАЛ 

Лого Эвереста Матеріали тематики “Сучасні технології” створюються за підтримки компанії “Еверест”, що займається розробкою та впровадженням передових інформаційних технологій, продуктів та сервісів для потреб корпоративного ринку та силових структур України.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues