191213 MIL 1Після підписання Президентом України Володимиром Зеленським проєкту Державного бюджету на 2020 рік, міністр оборони України Андрій Загороднюк на своїй сторінці у Facebook заявив: «ми маємо найбільший за всю історію існування України оборонний бюджет».


Про це повідомляє Defense Express.


«Ще раніше, коли парламент лише проголосував за цей документ, у коментарях мене запитували, чи отримаємо ми його у такому самому вигляді. Як бачите, — вже отримали», - наголосив Загороднюк.


Новина по темі: ДО ЛЮТОГО 2020 РОКУ БУДЕ СТВОРЕНО КОМАНДУВАННЯ МЕДИЧНИХ СИЛ


Він нагадав ключові моменти з Держбюджету-2020:


  • - На оборону і нацбезпеку виділяється 245,8 млрд грн (5,45% ВВП, це відповідає вимогам документів стратегічного планування)

  • - Якщо порівнювати з 2019 роком (212,0 млрд грн), то нинішній бюджет на 16% більше (на 33,8 млрд грн)

  • - При цьому 136,5 млрд йде на оборону, 109,3 млрд грн - на безпеку

  • - Суто Міноборони отримує 125,1 млрд грн (за якими напрямками вони розподіляються, розповім найближчим часом).


Міністр оборони додав, що в руках міністерства – серйозний фінансовий інструментарій, який прагнуть використати максимально ефективно.

 

191213 MIL 0


Нагадаємо, для потреб Збройних Сил України постачатимуть американські 11-метрові швидкохідні човни з жорстким корпусом та надувними бортами виробництва Willard Marine Incorporated (США).


Як раніше повідомляв Defense Express, комітети Палати представників США та Сенату погодили закон про бюджетні асигнування на національну оборону (NDAA) Сполучених штатів Америки, де виділяється 300 мільйонів доларів на фінансування безпеки і оборони Україні, включаючи летальну зброю.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues