191213 NSDC 012 грудня, делегація України на чолі із заступником Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Сергієм Демедюком взяла участь у 28-му засіданні Спільної робочої групи Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва (СРГО) у Брюсселі.


Як інформує Defense Express, про це повідомляється на офіційному сайті РНБО України.


Делегацію Альянсу очолював помічник Генерального секретаря НАТО з оборонних інвестицій директор Департаменту оборонних інвестицій Міжнародного секретаріату НАТО К.Гранд.


Новина по темі: КОНГРЕС США СХВАЛИВ ВИДІЛЕННЯ 300 МЛН ДОЛАРІВ НА ФІНАНСУВАННЯ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ УКРАЇНИ


Під час заходу учасники розглянули результати співпраці з НАТО у 2019 році у сфері озброєнь і реформування національного оборонно-промислового комплексу та визначили пріоритетні завдання на 2020 рік.


За підсумками засідання Сторони підписали оновлену редакцію Дорожньої карти Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва.


Також було розглянуті практичні аспекти співробітництва у рамках програм і проектів Агенції НАТО з підтримки та постачання, Агенції НАТО зі зв'язку та інформації, а також груп Конференції національних директорів з озброєння.


Нагадаємо, 9 грудня, під час зустрічі лідерів країн – учасниць Нормандського формату Президент України Володимир Зеленський зазначив, що було погоджене повне припинення вогню на сході України, яке має розпочатися до кінця 2019 року.


Як раніше повідомляв Defense Express, 3 грудня, Верховна Рада України прийняла постанову «Про Заяву Верховної Ради України «Щодо першочергових кроків забезпечення євроатлантичної інтеграції України - набуття повноправного членства України в Організації Північноатлантичного договору».

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues