191213 DANILOV 013 грудня, Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Японії в Україні Такаші Кураі.


Як інформує Defense Express, про це повідомляється на офіційному сайті РНБО України.


Під час зустрічі сторони обговорили актуальні питання двостороннього порядку денного та перспективні напрями співпраці, у сфері кібербезпеки та екології. Також, Данілов повідомив про підсумки переговорів у Нормандському форматі і наголосив, що Президент України Володимир Зеленський під час саміту окреслив «червоні лінії», які ніколи не будуть перейдені.


Публікація по темі: DIE WELT: НОВИЙ СВІТОВИЙ ПОРЯДОК


«Перше - неможливість федералізації. Україна - унітарна держава. Це незмінна стаття Конституції України та непорушний принцип існування держави. Друге: Україна - незалежна, самостійна, демократична держава, вектор розвитку якої завжди обиратиме виключно український народ. Третє: неможливість компромісів з урегулювання ситуації на сході України через поступки територіями», - підкреслив він.


Секретар РНБО нагадав, що «саміту» передували обмін полоненими, повернення захоплених у Чорному морі українських кораблів, будівництво мостового переходу для цивільних осіб у Станиці Луганській.


За його словами, Україна зробила безпрецедентний крок, розвівши сили і засоби на трьох ділянках на лінії зіткнення.


Олексій Данілов подякував Японії за послідовну політику щодо підтримки суверенітету та територіальної цілісності нашої країни і підтримку, яку надає Японія Україні за різними напрямами.


Своєю чергою, пан Такаші Кураі висловив підтримку реформам у секторі безпеки і оборони, започаткованим командою Президента України. Посол зазначив, що Японія зацікавлена у подальшому розвитку двостороннього співробітництва, і запевнив у готовності його країни і надалі всебічно підтримувати нашу державу.


Нагадаємо, цього року військові медики отримають фінансову допомогу від Японії (800 тисяч американських доларів) та Німеччини (близько 500 тисяч євро) на закупівлю сучасного медичного обладнання, зокрема, рентгенапарата, комп’ютерного томографа та магнітно-резонансового томографа.


Як раніше повідомляв Defense Express, 27 березня, в Національному військово-медичному клінічному центрі «Головний військовий клінічний госпіталь» японською стороною, за сприяння ООН, було передано сучасне медичне обладнання.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues