191217 NATO 0Україна отримала пропозицію призначити офіцера на посаду секретаря Комітету керівників військово-медичних служб армій держав Альянсу COMEDS.


Як інформує Defense Express, про це повідомляє агентство АрміяInform.


«Українська сторона отримала пропозицію призначити офіцера на посаду секретаря COMEDS, він же — і відповідальний за зв’язки COMEDS зі штаб-квартирою НАТО. Її займе начальник відділу підготовки і стандартизації управління персоналу, підготовки та міжнародного співробітництва ГВМУ підполковник медичної служби Дмитро Ковида», - зазначає агентство.


Публікація по темі: МЕДПРИЛАДИ, ЩО ЗДАТНІ ПОВЕРНУТИ ЖИТТЯ БЕЗ БОЛЮ УКРАЇНСЬКИМ ВІЙСЬКОВИМ


«До нас приходять запити на наших медиків, яких хочуть бачити на різних посадах у медичних установах США, Італії, Великобританії, Бельгії,− зазначив у бесіді з кореспондентом АрміяInform начальник Головного військово-медичного управління ЗСУ генерал-майор медичної служби Ігор Хоменко. — Бойовим досвідом наших військових лікарів цікавляться в багатьох країнах. Це я відчув, перебуваючи в Брюсселі, де брав участь у 52-му пленарному засіданні Комітету керівників військово-медичних служб армій держав НАТО — COMEDS.


«Це, по-перше, визнання тих позитивних зрушень, які відбуваються в медичному забезпеченні нашої армії, − констатував Ігор Петрович. — А по-друге, це дає змогу бути в курсі заходів, подій і новацій, які відбуватимуться в COMEDS».


На наступному пленарному засіданні Комітету керівників військово-медичних служб армій держав Альянсу весною наступного року керівник ГВМУ та майбутній секретар COMEDS виступить з доповіддю, в якій знайдуть своє відображення бойовий досвід українських медиків і реформування медслужби ЗСУ.


Нагадаємо, начальник Головного медичного управління ЗС України генерал-майор медичної служби Ігор Хоменко розповів під час брифінгу в АрміяInform, що до лютого 2020 року буде створено Командування Медичних сил.


Як раніше повідомляв Defense Express, 27 березня, в Національному військово-медичному клінічному центрі «Головний військовий клінічний госпіталь» японською стороною, за сприяння ООН, було передано сучасне медичне обладнання.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues