191217 an178 1 2Ан-178 буде поставлено до Перу в строк. Про це в ексклюзивному інтерв'ю Defense Express повідомив Віталій Чітак, Віце-президент з виробництва ДП "Антонов".

 

На підприємстві вже виконаний значний обсяг робіт зі створення основних компонентів транспортного літака Ан-178 з заводським номером 006. Саме цей літак був виділений на виконання контракту з Національною поліцією Перу. Згідно з договором, Ан-178 має бути поставлений протягом 24 місяців з дня першої оплати.

 

"Станом на сьогодні "Антонов" виготовив вузли та агрегати незмінної конструкції, які наслідуванні у сімействі літаків Ан-148/158/178. Мова йде про крило, консольну частину крила, хвостове оперення, кіль, стабілізатор. Також в повному об'ємі завершено комплектування механізацією, рулями напрямку та висоти, виготовлений центроплан літака та почались роботи з виготовлення деталей фюзеляжу. Літак буде імпортозаміщений, з західною авіонікою та матеріалами не російського виробництва. На сьогоднішній день стан програми говорить про те, що проект може бути реалізований в задані строки", - повідомив Віталій Чітак, Віце-президент з виробництва ДП "Антонов".

 

191217 an178 2

Віталій Чітак, Віце-президент з виробництва ДП "Антонов"

 

Таким чином, підприємством вже виконано значний перелік робіт зі створення літака за іноземним контрактом, а також відпрацьована заміна комплектувальних частин, які раніше постачалися з Росії.

Нагадаємо, що у листопаді був підписаний міжнародний контракт за яким ДП "Антонов" поставить Ан-178 для Національної поліції Перу та здійснюватиме його обслуговування на період гарантійного терміну визначеного цим договором. Від української сторони контракт підписав підприємство-спецекспортер ДП "Спецтехноекспорт".

 

191029 An178 0

 

За словами Президента ДП "Антонов" Олександра Донця, для замовника вирішальним фактором при виборі літака стала багатофункціональність Ан-178, тобто його здатність вирішувати різноманітні задачі, в тому числі з перевезення вантажів, контейнерів, особовий склад, їх десантування, застосування у пошуково-рятувальних операціях.

 

Український літак був обраний в процесі порівнянь зі своїми конкурентами - універсальним військово-транспортним літаком скороченого злету і посадки C-27J Spartan від групи Leonardo (на справді виробляється італійсько-американським підприємством Global Military Aircraft Systems, утвореним компаніями Alenia Aeronautica та Lockheed Martin Corporation -прим. ДЕ) та EADS CASA C-295 від Airbus Defence and Space (власне літак розроблений консорціумом Airtech на чолі з іспанською фірмою CASA та індонезійською фірмою Industri Pesawat Terbang Nusantara - прим. ДЕ).

 

Ан-178 - середній транспортний літак, який має замінити на ринку транспортні літаки попереднього покоління Ан-12. Ан-178 за складом планера і бортового обладнання на 50-60% уніфікований з пасажирськими літаками Ан-148 і Ан-158.

 

Новини за темою: 

 

ТУРЕЧЧИНА ВИСОКО ОЦІНЮЄ СПІВРОБІТНИЦТВО З УКРАЇНОЮ У СФЕРІ АВІАЦІЇ ТА ЗАЦІКАВИЛАСЬ АН-178 (ФОТО)

 

"АНТОНОВ" РОЗПОЧНЕ РОБОТИ З ВІДНОВЛЕННЯ ЛІВІЙСЬКОГО АН-124-100 "РУСЛАН"

 

"АНТОНОВ" ВІДНОВИТЬ АН-158 КУБИНСЬКОЇ АВІАКОМПАНІЇ CUBANA DE AVIACION

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues