191219 5gУ відомстві сподіваються, що технологія 5G допоможе пришвидшити обробку даних у польових умовах

 

У кінці жовтня 2019 року Пентагон оголосив про план розгортання на чотирьох військових базах початкових випробувань високошвидкісних мережевих протоколів 5G. Наразі військові лідери почали детально описувати типи експериментів, які будуть проводиться в цьому напрямку. Про це повідомляє Defense Express із посиланням на C4ISR.NET.

 

«5G пропонує нам вищі швидкість та час відповіді, а також може обробляти набагато більшу кількість бездротових мереж, ніж технологія 4G. У результаті 5G забезпечить кращу взаємодію людей та пристроїв», – пояснює Джозеф Еванс, технічний директор 5G в офісі заступника міністра оборони з досліджень та розробок.

 

Еванс описав конкретні плани з тестування можливостей 5G на чотирьох військових базах. Так, на об’єднаній базі Льюїс-Маккорд планувальники будуть шукати способи, завдяки яким 5G може підтримувати доповнену та віртуальну реальності.

 

На базі військово-повітряних сил Хілл військові шукатимуть можливості підтримувати спільне динамічне використання спектру, а також розробляти інструмент-«перемикач» між 5G та чинними активами 4G.

 

Новина по темі: GENERAL DYNAMICS ВСТАНОВЛЮЄ НОВІ GPS НА ТЕХНІКУ США В НІМЕЧЧИНІ

 

На базі ВМС у Сан-Дієго та на базі матеріально-технічного оснащення морської піхоти Олбані буде розглядатися швидкість та пропускна здатність 5G як засобу підтримки функціональності «розумного» складу.

 

Представники Міністерства оборони стверджують, що ці першочергові випробування зможуть допомогти збройним силам опанувати 5G та отримувати досвід користування тими перевагами, що надає мережа.

 

З усім тим, експерти впевнені, що експерименти з 5G допоможуть галузі швидко впроваджувати технології та проводити інші необхідні тестування. «Це надасть промисловості можливість удосконалювати технології в галузях з низьким рівнем ризику та пришвидшить розгортання комерційних можливостей», – стверджує Еванс. 

 

ПАРТНЕРСЬКИЙ МАТЕРІАЛ 

Лого Эвереста Матеріали тематики “Сучасні технології” створюються за підтримки компанії “Еверест”, що займається розробкою та впровадженням передових інформаційних технологій, продуктів та сервісів для потреб корпоративного ринку та силових структур України.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues