191219 lockheed martin 1Під час випробувань ракета подолала відстань близько 240 км та успішно влучила в ціль.

 

Компанія Lockheed Martin провела перші випробування перспективної тактичної гіперзвукової ракети Precision Strike Missile (PrSM) на ракетному полігоні армії США «Білі піски», що в Нью-Мексіко. Про це повідомляє Defense Express із посиланням на Army Technology. Ракета була розроблена з урахуванням вимог армії США в рамках програми PrSM.

 

Компанія оголосила, що випробування пройшли успішно і ракета виконала всі поставлені задачі.

 

Під час випробувань ракета була випущена з пускової установки ракетної артилерійської системи підвищеної мобільності HIMARS. Ракета подолала відстань близько 240 км та успішно влучила в ціль.

 

Новина по темі: У США СТВОРЮЮТЬ РОБОТИЗОВАНИЙ «МОЗОК» ДЛЯ КЕРУВАННЯ БРОНЕТЕХНІКОЮ

 

«Сьогоднішній успіх є результатом тієї роботи, яку наша команда вклала у проектування та розробку цієї ракети. Цей випробувальний політ є останнім успіхом в низці вдалих випробувань компонентів та субкомпонентів, проведених у рамках нашої перевіреної дисципліни розробки, щоб забезпечити повноцінний успіх місії для нашого клієнта», – розповідає представник компанії Lockheed Martin.

 

Випробувальний політ було проведено, щоб оцінити, чи підтримує ракета траєкторію польоту, точність і дальність тощо. Задачі також містили оцінку продуктивності програмного забезпечення та інтерфейсів з модулем запуска. Як запевняє представник компанії, у компанії «впроваджують надійність на кожному рівні. Ми впевнені, що наш багаторічний досвід та наша прихильність до забезпечення доступності дозволять нам надати найкращий варіант PrSM».

 

Нова зброя позиціонується як система наступного покоління, що може атакувати та знищувати цілі на полі бою. Ракета також надасть нові можливості дальньої дії для польових артилерійських підрозділів.

 

ПАРТНЕРСЬКИЙ МАТЕРІАЛ 

Лого Эвереста Матеріали тематики “Сучасні технології” створюються за підтримки компанії “Еверест”, що займається розробкою та впровадженням передових інформаційних технологій, продуктів та сервісів для потреб корпоративного ринку та силових структур України.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues