191220 SSU 0Військова контррозвідка Служби безпеки України у 2019 році викрила 17 агентів спецслужб іноземних держав, а також локалізувала 67 спроб заволодіння інформації з обмеженим доступом.


Як інформує Defense Express, про це повідомляє прес-служба Служби безпеки України.


«Оперативники регулярно протидіють агентурному проникненню до Збройних Сил зі сторони іноземних спецслужб. З початку цього року Службою:


    • зафіксовано 67 фактів спрямувань представників 14 іноземних держав до інформації з обмеженим доступом;


    • видворено 21 іноземця;


    • припинено злочинну діяльність 17 агентів спецслужб іноземних держав, серед яких − діючі та колишні військовослужбовці ЗСУ.

 

Новина по темі: СБУ ЗАТРИМАЛА ЕКСЗАСТУПНИКА МІНІСТРА ЕКОНОМІКИ ЗА НАНЕСЕННЯ МАСШТАБНОЇ ШКОДИ ОБОРОНОЗДАТНОСТІ НАШОЇ ДЕРЖАВИ


Також СБУ повідомляє, що за поточний рік було викрито спроби вербування спецслужбами РФ військовослужбовців-секретоносіїв ЗСУ для отримання розвідувальної інформації в оборонній сфері.


Нагадаємо, у першому півріччі 2019 року Служба безпеки України і Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації нейтралізували DDoS атаки на сайти Центральної виборчої комісії та Офісу Президента України.

 

Як раніше повідомляв Defense Express, віцепрем'єр-міністр України з питань європейської і євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба відповідаючи на запитання журналіста повідомив, що українська сторона вже передала на вивчення НАТО проєкт нової редакції закону про Службу безпеки України. За його словами, новий закон відповідатиме національним інтересам і цілям європейської та євроатлантичної інтеграції.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues