191223 BBM 0З 19 по 20 грудня ц.р. на випробувальному полігоні ПрАТ «АвтоКрАЗ» проходив перший етап порівняльних випробувань бронемашин різних виробників організованих Міністерством оборони України.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу приватної компанії «Українська бронетехніка».

 

Новина по темі: НА «ДЕСНІ» ПРОЙШЛИ ПРОЙШЛИ ВИПРОБУВАННЯ ДОСЛІДНИХ ЗРАЗКІВ БРОНЕАВТОМОБІЛІВ «КОЗАК-2М1» ТА «ВАРТА-НОВАТОР»


На захід, були запрошені всі українські виробники військової техніки, але зразки своєї продукції надали лише три підприємства - спеціалізований броньований автомобіль (СБА) «Варта» та СБА «Новатор» від ТОВ «КВП «Українська бронетехніка», бойова броньована машина «Дозор-Б» від ДП «Харківське конструкторське бюро з машинобудування ім. А.А. Морозова» (ХКБМ) та модернізований україно-польський бронеавтомобіль Oncilla-М (польська ліцензійна версія «Дозор-Б») від ТОВ «Науково-виробнича компанія «ВК Система».

 

Публікація по темі: БЛУДНАЯ «ОНЦИЛЛА» ВЕРНУЛАСЬ В УКРАИНУ


На початковому етапі відбулася демонстрація окремих технічних характеристик зразків, всі авто пройшли контрольне зважування, з результатами якого були дозавантаженні до заявленої виробниками повної маси.

 

191223 BBM 1

Окрім випробувань бронемашин «Дозор-Б», Oncilla-М, СБА «Новатор» та «Варта» на рідному полігоні майстер-клас показали й КрАЗи: КрАЗ-6322, КрАЗ-Шрек, КрАЗ-Фіона, КрАЗ-Халк, КрАЗ-Спартан / Фото: ПрАТ «АвтоКрАЗ»

 

В ході випробувань (СБА «Варта», «Дозор-Б» та Oncilla-М проходили іспит 19 грудня, а СБА «Новатор» окремо – 20 грудня, прим. ДЕ) демонстраційним зразкам належало подолати низку основних перешкод:


«Піщана ділянка» шириною 6 м, довжиною 34 м, глибиною піщаного шару 1 м для перевірки прохідності автомобіля в умовах проходження сипучих пісків: «Варта» – пройдено з 1-ї спроби; «Дозор-Б» – пройдено з 1-ї спроби; Oncilla – пройдено з 1-ї спроби.


«Косогір» з поперечним ухилом 200 і довжиною 15 м для перевірки стійкості автомобіля, що рухається, до бічного перекидання: «Варта» – пройдено з 1-ї спроби; «Дозор-Б» – пройдено з 1-ї спроби; Oncilla – пройдено з 1-ї спроби.


«Басейн» призначений для випробувань автомобілів на бродохідність – брід глибиною 0,8 м: «Варта» – пройдено з 1-ї спроби; «Дозор-Б» – пройдено з 1-ї спроби; Oncilla – пройдено з 1-ї спроби.


«Вертикальна стінка» контролює можливість подолання автомобілем великої одиночної перешкоди: «Варта» – висоту 0,5 м взято з 1-ї спроби; «Дозор-Б» – висоту 0,4 м взято з 2-ї спроби; Oncilla – висоту 0,4 м взято з 5-ї спроби.

 

Новина по темі: ЗАМІСТЬ УКРАЇНСЬКИХ «ДОЗОР-Б» У 2018-2019 РОКАХ МІНОБОРОНИ В РАМКАХ ДОЗ ЗАКУПАЛО ПОЛЬСЬКІ 4Х4 ONCILLA (ВІДЕО)


«Пагорб висотою 10 м»:
1. ділянка з ухилом 12% для випробувань гальмівної системи автопоїздів: «Варта» – пройдено з 1-ї спроби; «Дозор-Б» – пройдено з 1-ї спроби; Oncilla – пройдено з 1-ї спроби.
2. ділянка з ухилом 20% для випробувань гальмівної системи одиночних автомобілів: «Варта» – пройдено з 1-ї спроби; «Дозор-Б» – пройдено з 1-ї спроби; Oncilla – пройдено з 1-ї спроби.
3. ділянка з ухилом 60% (310) для випробувань автомобілів на подолання граничного підйому: «Варта» – пройдено з 1-ї спроби; «Дозор-Б» – не пройдено; Oncilla – не пройдено.


«Залізничний насип» заввишки 0,7 м, на який встановлений фрагмент залізничної колії; висота від основи насипу до верху рейок 0,9 м. Споруда перевіряє геометричну прохідність в складних дорожніх умовах, а також випробовуються рама, підвіска і мости автомобіля: «Варта» – пройдено з 1-ї спроби; «Дозор-Б» – відмова долати перешкоду; Oncilla – пройдено з 2-ї спроби.

 

191223 BBM 2

Спеціалізований броньований автомобіль (СБА) «Варта» під час випробувань / Фото: ПрАТ «АвтоКрАЗ»


Наступного дня «Новатор» з першої спроби й дуже впевнено пройшов всю трасу перешкод: піщану ділянку з глибиною піщаного шару 1 м; косогір з поперечним ухилом 200; брід глибиною 0,8 м; вертикальну стінку висотою 0,4 м; пагорб з ухилом 12%, 20% та 60% (310); а також залізничний насип з фрагментом залізничної колії загальною висотою від основи насипу до верху рейок 0,9 м.

 

191223 BBM 3

Спеціалізований броньований автомобіль (СБА) «Новатор» під час випробувань / Фото: ТОВ «Українська бронетехніка»


Вранці 21 грудня ц.р. під супроводом військової служби правопорядку колона демонстраційних зразків – СБА «Новатор» і «Варта» (КВП «Українська бронетехніка»), бойова броньована машина «Дозор-Б» (ХКБМ) та модернізований україно-польський бронеавтомобіль Oncilla-М («НВК «ВК Система») – здійснили марш-кидок до Житомирського полігону протяжністю 520 км.

 

Новина по темі: СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ БРОНЕАВТОМОБІЛЬ "ВАРТА-НОВАТОР" ПРОЙШОВ ВИПРОБУВАННЯ


Другий етап демонстраційного показу нових і модернізованих зразків автомобільної та бронетанкової техніки для Збройних сил України відбудеться з 23 по 26 грудня ц.р.

 

Новина по темі: ВИРОБНИК БРОНЕМАШИНИ «ВАРТА» ЗБИРАЄ ВІДГУКИ В ООС ДЛЯ ВДОСКОНАЛЕННЯ МАШИНИ (ВІДЕО)

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues