191224 NATO 0Віцепрем’єрміністр з європейської і євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба повідомив, що засідання Комісії Україна-НАТО на рівні постійних представників держав-членів Альянсу відбудеться 15 січня 2020 року.


Як інформує Defense Express, про це Дмитро Кулеба повідомив у коментарі «Європейській правді».


«На засіданні сторони розглянуть реалізацію Річної національної програми співробітництва Україна-НАТО за 2019 рік та обговорять маршрут пріоритетних реформ на 2020 рік». – пише видання.

 

Новина по темі: ОЦІНОЧНА МІСІЯ НАТО, ЯКА ПРИБУЛА В УКРАЇНУ, ПІДГОТУЄ РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ЗВІТУ РІЧНОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ – 2019

 

Також зазначається, що засідання відбудеться під співголовуванням віцепрем’єра Кулеби.

 

Нагадаємо, в середині листопада ц.р., віцепрем'єрміністр України з питань євроінтеграції Дмитро Кулеба повідомив про новий формат співробітництва між Україною і НАТО, який дозволить підвищити ефективність надання і використання допомоги з боку Альянсу українському уряду.

 

За словами Кулеби, новий формат співпраці дасть можливість українському уряду визначити пріоритетні сфери, на які необхідно спрямовувати отриману допомогу.

 

Як раніше повідомляв Defense Express, 11 грудня в Вашингтоні віцепрем'єрміністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба заявив, що проголосований 11 грудня Палатою представників США проєкт оборонного бюджету країни містить два важливих елементи, які сприятимуть зміцненню обороноздатності, а також енергобезпеки України.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues