191224 BBM 023 грудня ц.р. розпочався завершальний етап демонстраційного показу бронеавтомобілів для Збройних Сил України на території 37-го загальновійськового полігону Десантно-штурмових військ ЗСУ поблизу Житомира.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на Армія Inform.

 

Новина по темі: МІНОБОРОНИ ПРОВОДИТЬ НАЦІОНАЛЬНІ ПОРІВНЯЛЬНІ ВИПРОБУВАННЯ БРОНЕМАШИН «ДОЗОР-Б», ONCILLA-М, СБА «НОВАТОР» ТА «ВАРТА» (ФОТО)


На полігоні продовжили демонстрацію можливостей техніки, яку виробники пропонують для прийняття на озброєння армії. Спеціалізовані автомобілі (СБА) «Новатор» і «Варта» від ТОВ «КВП «Українська бронетехніка», бойова броньована машина «Дозор-Б» ДП «Харківське конструкторське бюро з машинобудування ім. А.А. Морозова» (ХКБМ) та модернізований українсько-польський бронеавтомобіль Oncilla-М від ТОВ «НВК «ВК Система» змагалися між собою та демонстрували технічні спроможності комісії ЗС України.

 

Новина по темі: ЗАМІСТЬ УКРАЇНСЬКИХ «ДОЗОР-Б» У 2018-2019 РОКАХ МІНОБОРОНИ В РАМКАХ ДОЗ ЗАКУПАЛО ПОЛЬСЬКІ 4Х4 ONCILLA (ВІДЕО)


Згідно з програмою випробувань, бронемашини перевіряли на ергономічність під час посадки, перевезення, висадки десанту й екіпажу. Десантники, що як екіпажі тестували машини, поділилися враженнями з членами комісії стосовно зручності розміщення і ведення бою, а також висадки з автомобілів.

 

191224 BBM 2

Фото: Армія Inform

 

Одразу було перевірено системи забезпечення життєдіяльності екіпажів: системи кондиціонування, обігріву, очищення повітря. Під час невеликого марш-кидка вчергове перевірено здатність техніки долати природні перешкоди та працездатність лебідки у випадку, якщо машина забуксувала.

 

Новина по темі: НА «ДЕСНІ» ПРОЙШЛИ ПРОЙШЛИ ВИПРОБУВАННЯ ДОСЛІДНИХ ЗРАЗКІВ БРОНЕАВТОМОБІЛІВ «КОЗАК-2М1» ТА «ВАРТА-НОВАТОР»


Своєю чергою, сьогодні, 24 грудня, згідно із програмою, виконано вправи зі стрільби: автомобілі обладнували кулеметом НСВТ-12,7 мм, на кожен зразок надавали по 600 патронів, з них 100 – трасуючі. Кожен член екіпажу отримав автомат АК-74 5,45 мм та 600 патронів.

 

191224 BBM 1

СБА «Варта», «Дозор-Б», СБА «Новатор» та Oncilla-М на випробуваннях / Фото: Армія Inform


Нагадаємо, перший етап порівняльних випробувань бронемашин організований Міністерством оборони України проходив на випробувальному полігоні ПрАТ «АвтоКрАЗ» з 19 по 20 грудня ц.р. Після чого бронетехніка здійснила марш-кидок до Житомирського полігону протяжністю 520 км.

 

191224 BBM 3

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues