191225 Bogdana 0На полігоні у Дніпропетровській області триває випробування нової самохідної артилерійської установки «Богдана» калібру 155 мм – першої української системи озброєння стандарту НАТО.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу компанії «Українська бронетехніка».

 

Новина по темі: «БОГДАНА» ПРОДОВЖИТЬ ВОГНЕВІ ВИПРОБУВАННЯ: САУ БУДЕ ГОТОВА ВЖЕ ВЛІТКУ 2020 РОКУ


На короткому відео демонструється так званий гідропостріл, який дозволяє перевірити всі системи знаряддя. Далі за програмою випробувань − стрільба інертними снарядами, потім – бойовими.

 

Новина по темі: «СПЕЦТЕХНОЕКСПОРТ» В ЖОВТНІ ПОСТАВИВ 155-ММ СНАРЯДИ ДЛЯ ПЛАНОВИХ ВИПРОБУВАНЬ САУ «БОГДАНА» МАЙЖЕ НА ПІВМІЛЬЙОНА ДОЛАРІВ (ФОТО)


Нагадаємо, САУ «Богдана» – спільна розробка ПАТ «Краматорський завод важкого верстатобудування», компанії «Українська бронетехніка» та ПрАТ «АвтоКрАЗ».

 


Самохідна артустановка «Богдана» вперше була продемонстрована напередодні Дня Незалежності, 10 серпня 2018 року. Також прототип вітчизняної установки було продемонстровано на військовому параді у Києві, 24 серпня того ж року.

 

Новина по темі: УКРАЇНСЬКА 155-ММ САУ «БОГДАНА» НА ВИПРОБУВАННЯХ БУДЕ СТРІЛЯТИ ТУРЕЦЬКИМИ БОЄПРИПАСАМИ (ФОТО)


Вона розробляється у рамках Державного оборонного замовлення, був виготовлений перший зразок, який успішно пройшов ходові випробування та здійснив перші тестові постріли. Але через відсутність вітчизняних снарядів 155-мм заводські випробування не були завершенні.

 

191225 Bogdana 1


Під час Міжнародної виставки «Зброя та Безпека-2019», що проходила у Києві у жовтні ц.р. стало відомо, що вітчизняна САУ продовжить вогневі випробування через кілька неділь (у жовтні ц.р.) після постачання до України турецьких 155-мм артилерійських снарядів (постачання партії снарядів калібру 155 мм майже на 0,5 млн доларів від турецької компанії MKEK було здійснено 22 жовтня – прим. ДЕ).

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues