191223 Bondar 11Від останнього пострілу до повної реінтеграції тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей може піти від півтора до двох з половиною років. Це при умові, якщо РФ буде повністю виконувати досягнуті раніше домовленості.

 

Про це в інтерв’ю Defense Express заявив заступник командувача операції Об’єднаних сил, керівник безпекової групи Тристоронньої контактної групи з питань мирного врегулювання на Донбасі (ТКГ) генерал-майор Богдан Бондар.

 

 

«Останній постріл, і від цього... Війна 45-го завершилася, наприклад, в Німеччині, і вибори перші відбулися в 49-у. Це скільки пройшло? Чотири роки. Відповідно, я думаю, що можна менше, це може бути, як зараз говорять, і я так десь, можливо, також дотримуюсь, що це може бути півтора-два роки, два з половиною. Все залежить від того, як буде все це сприйматися, і на скільки Росія буде давати можливість Україні ... взяти повний і ефективний контроль над цією територією», - зазначив Богдан Бондар.

 

Публікація по темі: БОГДАН БОНДАР: «РОСІЙСЬКА СТОРОНА ДО КІНЦЯ НЕ ВИКОНУЄ ВЗЯТИХ НА СЕБЕ ЗОБОВ’ЯЗАНЬ»

 

Водночас керівник безпекової групи ТКГ заявив, що «російська сторона до кінця не виконує взятих на себе зобов’язань» і «поки йдуть бойові дії, поки йдуть обстріли, поки знаходяться там збройні сили Російської Федерації, незаконні збройні формування, буде складно говорити про реінтеграцію».

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues