191114 DSNS 0Питання очищення забруднених в мінному відношенні територій Донецької та Луганської областей займе десятки років.

 

 

Про це в інтерв’ю Defense Express заявив заступник командувача операції Об’єднаних сил, керівник безпекової групи Тристоронньої контактної групи з питань мирного врегулювання на Донбасі (ТКГ) генерал-майор Богдан Бондар.

 


«Питання розмінування займуть десятки років. Тому що по лінії зіткнення є тисячі і сотні тисяч мін і тих боєприпасів, які не розірвалися», - заявив керівник безпекової групи ТКГ.
Богдан Бондар також відзначив, що РФ на Донбасі, як утилізовує власні запаси старих мін, так і здійснює випробовування та застосування нових зразків.

 

Він зазначив: «Росія туди поставляє все. Перш за все – це неліквід, який, можливо, навіть поставляється з метою утилізації на українській землі. По-друге – там використовуються сучасні зразки. В тому числі – міни, які заборонені міжнародною конвенцією. Російська сторона навмисно в свій час не підписалася і не погодилася на їх знищення. Зараз вони їх поставляють в тимчасово не контрольовані райони Донецької та Луганської областей України. Така йде утилізація... На деяких позиціях, які ми розміновували, буквально на декількох десятках квадратних метрів 300-400 мін. Серед них є протипіхотні й протитанкові».

 

Новина по темі: ФІНЛЯНДІЯ ВИДІЛИТЬ 600 ТИСЯЧ ЄВРО НА РОЗМІНУВАННЯ ДОНБАСУ

 

Більше по темі читайте в інтерв’ю Defense Express з заступником командувача операції Об’єднаних сил, керівником безпекової групи Тристоронньої контактної групи з питань мирного врегулювання на Донбасі (ТКГ) генерал-майором Богданом Бондарем: БОГДАН БОНДАР: «РОСІЙСЬКА СТОРОНА ДО КІНЦЯ НЕ ВИКОНУЄ ВЗЯТИХ НА СЕБЕ ЗОБОВ’ЯЗАНЬ»

 

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues