191227 MiG29MU2 0Модернізований вітчизняними фахівцями ДП «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром», фронтовий винищувач МіГ-29МУ2 наразі проходить випробування на одному з військових аеродромів ЗСУ.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на MilitaryAviation.in.UA.

 

Новина по темі: МОДЕРНІЗОВАНИЙ ВИНИЩУВАЧ МІГ-29МУ2 ЗМОЖЕ ВРАЖАТИ НАЗЕМНІ ЦІЛІ КОРИГОВАНИМИ АВІАБОМБАМИ (ФОТО) 


Як вже відомо, нова вітчизняна модернізація літака МіГ-29МУ2 отримала більш сучасну кабіну, з заміною старих радянських аналогових індикаторів на цифрові. Крім того, на винищувач встановлено системи VOR, ILS, DME — бортову апаратуру, яка дасть змогу в автоматичному режимі здійснювати контроль за посадкою літака та виконувати польоти на міжнародних трасах.

 

191227 MiG29MU2 1

Прототип фронтового винищувача МіГ-29МУ2 (бортовий номер 12, зав. номер 2960729356) призначений для 40-ї бригади тактичної авіації ПС ЗСУ в цеху ЛДАРЗ під час візиту на підприємство колишнього Міністра оборони України Степана Полторака. 3 травня 2019 року / Фото: Микола Тис/ZIK


Також оновлений винищувач зможе ефективно уражати наземні цілі високоточним озброєнням. Зокрема, коригованими авіабомбами КАБ-500 й КАБ-500КР та ракетами Х-29Т й Х-29, чого не можуть здійснювати старі версії МіГ-29 ще радянського виробництва, що стоять на озброєнні ЗСУ.

 

Новина по темі: ЛЬВІВСЬКИЙ АВІАЦІЙНО-РЕМОНТНИЙ ЗАВОД ПОКАЗАВ МОДЕРНІЗОВАНИЙ ВИНИЩУВАЧ МІГ-29МУ2 (ФОТО)


Нагадаємо, вперше презентація оновленої машини відбулася під час візиту на львівське підприємство колишнього Міністра оборони України Степана Полторака у травні ц.р.

 

Новина по темі: ЗА ОСТАННІ РОКИ НА ЛДАРЗ ВІДРЕМОНТОВАНО ТА МОДЕРНІЗОВАНО БЛИЗЬКО 30 ВИНИЩУВАЧІВ МІГ-29 ЗСУ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues