200106 AIRBUS 03 січня 2020 року, в Україну прибули два одномоторні гелікоптери H125 французької компанії Airbus Helicopter. Вони були передані до Державної прикордонної служби України.


Про це повідомляє Defense Express, з посиланням на прес-службу МВС.


Перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий заявив, що два гелікоптери Н125 дуже економічні, тому підходять для підготовки льотного складу.


«Сьогодні (3 грудня – ред.) у рамках контракту з французькою компанією Airbus Helicopter ми отримали ще два вертольоти Н125. Вони виконуватимуть завдання з моніторингу державного кордону. Загалом у рамках контракту ми вже отримали п’ять гелікоптерів Н225 для рятувальників та гвардійців. А в цьому році ми плануємо отримати 10 гелікоптерів для рятувальників, гвардійців та поліції. Окремо планується запустити Сервісний центр для обслуговування цієї техніки», - сказав Сергій Яровий.

 

200106 AIRBUS 1


Новина по темі: ЧЕТВЕРТИЙ ГЕЛІКОПТЕР AIRBUS H225 SUPER PUMA ЛЕТИТЬ В УКРАЇНУ


Заступник міністра Сергій Гончаров відмітив, що Держприкордонслужба обрала саме цю модель, бо вони пристосовані, щоб моніторити поточну ситуацію на кордоні.


«Надалі моделі Н125 прилітатимуть в Україну вже зі спеціальним обладнанням для спостереження. Два гелікоптера, які прибули сьогодні, будуть використовуватися для підготовки пілотів – прикордонників. Не дивлячись на порівняно невеликий розмір, ця машина має велику стабільність польотів, на борт може підняти до 6 членів екіпажу, відсутність вібрації у салоні, що необхідно для роботи оператора та тривалий час перебуває у повітрі без дозаправки», - сказав Сергій Гончаров.


Він додав, що міністерство приділяє велику увагу підготовці льотного складу. Тому, скоро майбутні пілоти будуть навчатися на сучасному стимуляторі польотів, надходження якого очікується найближчим часом.

 

200106 AIRBUS 2


«В цьому році ми також отримаємо сучасний тренежер-симулятор польотів, який буде встановлено в Кременчуцькій льотній академії МВС. Це важливий крок у підготовці пілотів та їх кваліфікації, адже в безпечних умовах можна змоделювати будь-яку ситуацію, в різних погодних умовах без ризику для екіпажу та гелікоптерів. Щодо якості підготовки наших пілотів, то французькі колеги відмітили, що рівень знань наших фахівців – дуже високий, перевчати їх не потрібно, а лише пояснити відмінність у техніці. Тому, головне, що є у нашій системі - це наші фахівці», -зазначив заступник міністра.


Голова Державної прикордонної служби Сергій Дейнеко наголосив, що модель Н125, завдяки своїй економічності, дозволить забезпечити присутність у повітрі у п’ять разів більшу, ніж зараз.


«Цей гелікоптер надзвичайно економічний, тобто на одній кількості пального зможемо здійснити в 5 разів більшу присутність у повітрі та оперативне реагування на зміну ситуації на кордоні. Він буде використовуватися на сухопутних ділянках та для контролю у морській зоні України. ДПСУ отримає 24 таких машини, в різній комплектації, але такої моделі. Пілоти-прикордонники готові до роботи на вертольотах даного типу. В подальших планах – розгортання ще дві ескадрильї пілотів. Але це буде тоді, коли ми матимемо графік надходження нових гелікоптерів», - сказав Сергій Дайнеко.


Варто додати, що протягом року до України прибуде 10 вертольотів Airbus Helicopters для інших підрозділів МВС.

 


Нагадаємо, 24 грудня, гелікоптер Super Puma Н225 приземлився в аеропорті «Жуляни» у Києві. Після проведення необхідних процедур його передадуть в Національну гвардію України.


Як раніше повідомляв Defense Express, 17 липня, ід час зустрічі заступника міністра внутрішніх справ Сергія Гончарова із представниками компанії Airbus стало відомо, що МВС України спільно з Airbus Helicopter створюють Центр технічного обслуговування системи авіабезпеки.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues