200106 DPSU 0Минулого року 9 кораблів та 7 катерів Морської охорони ДПСУ пройшли планові ремонти на підприємствах Ізмаїла, Миколаєва, Одеси та Маріуполя.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Державної прикордонної служби України.

 

Новина по темі: ДПСУ ОТРИМАЄ 20 СУЧАСНИХ ПАТРУЛЬНИХ КАТЕРІВ ДО 2023 РОКУ: АРСЕН АВАКОВ ПІДПИСАВ ІЗ ФРАНЦУЗЬКИМ УРЯДОМ СПІЛЬНИЙ ПРОЕКТ


Флагман Морської охорони «Григорій Куроп'ятников» та ще три кораблі Морської охорони після закінчення ремонту вийшли в море на службу у передсвяткові і святкові дні, відпрацювали вишкіл та злагодженість екіпажів після тривалої перерви на ремонт.

 

200106 DPSU 3

 

 

Також було проведено навчальні стрільби, перевірено справність та готовність корабельної зброї.

 

200106 DPSU 1


Поряд з іншими кораблями та катерами Морської охорони «оновилися» і колишні два порушники прикордонного законодавства – рибальські шхуни, які були конфісковані у браконьєрів і відтоді перебувають в складі Держприкордонслужби. З оновленими двигунами та спецобладнанням відтепер «Аметист» і «Онікс» стануть більш ефективними у протидії браконьєрській, контрабандній та іншій протиправній діяльності на морі.

 

200106 DPSU 2


Відзначається, що в рамках розвитку Морської охорони для підтримання боєготовності корабельно-катерного складу Держприкордонслужбою у 2019 році виділено близько 60 млн грн, що майже у 10 разів більше ніж в попередньому році.

 

Новина по темі: КОРАБЕЛЬ МОРСЬКОЇ ОХОРОНИ ДПСУ «ГРИГОРІЙ КУРОП’ЯТНИКОВ» ВИЙШОВ НА СЛУЖБУ ПІСЛЯ РЕМОНТУ

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues