200114 KHOMCHAK 014 січня, в Брюсселі начальник Генерального штабу генерал-полковник Руслан Хомчак взяв участь у засіданнях Військового комітету НАТО на рівні начальників Генеральних штабів.


Як інформує спеціалізований інформаційний портал Defense Express, про це повідомляє Управління зв’язків з громадськістю Збройних Сил України.


Засідання проводились у форматі з операційними партнерами Місії «Рішуча підтримка» (Афганістан).


Під час візиту до штаб-квартири НАТО Руслан Хомчак зустрівся із начальниками штабів оборони збройних сил Великої Британії й Румунії та начальниками генеральних штабів збройних сил Литви й Польщі», - йдеться у повідомленні.


Новина по темі: «РЕФОРМА ЗСУ — ЦЕ ЗАГАЛЬНОДЕРЖАВНЕ ЗАВДАННЯ, ЯКЕ МАЄ БУТИ ПРІОРИТЕТОМ ВСІХ ГІЛОК ВЛАДИ», - ХОМЧАК


На цих зустрічах були обговорені питання поглиблення військового діалогу між Збройними Силами України та арміями країн-членів НАТО та актуальні аспекти військового співробітництва.

 

200114 KHOMCHAK 1


Варто додати, що до цього начальник Генерального штабу Руслан Хомчак відвідав Стратегічне командування НАТО з операцій( м. Монс, Бельгія), де зустрівся із заступником верховного головнокомандувача об’єднаних ЗС НАТО в Європі генералом Джеймсом Еверардом (Велика Британія).


Як раніше повідомляв спеціалізований інформаційний портал Defense Express, 31 жовтня, начальник Генерального штабу Збройних сил України генерал-лейтенант Руслан Хомчак зустрівся з Головою військового комітету НАТО головним маршалом авіації Стюартом Пічем.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues