200115 ZEL 015 січня, Президент України Володимир Зеленський і канцлер Німеччини Ангела Меркель провели телефонну розмову, в якій Володимир Зеленський повідомив, що українська сторона вже визначила перелік трьох додаткових ділянок розведення сил і засобів.

 

Як інформує спеціалізований інформаційний портал Defense Express, про це повідомляє прес-служба Офісу Президента України.

 

Володимир Зеленський повідомив, що українська сторона вже визначила перелік трьох додаткових ділянок розведення сил і засобів, але, при цьому висловив занепокоєння невиконанням домовленостей щодо забезпечення реального режиму «повної тиші» на Донбасі.

 

«Для нас дуже важливо, щоб це були саме гуманітарні ділянки. Це важливо для людей», – наголосив Президент.

 

Новина по темі: В РАЙОНІ ПЕТРІВСЬКОГО ЗАВЕРШЕНО ПРАКТИЧНИЙ ЕТАП ДЗЕРКАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ РОЗВЕДЕННЯ СИЛ ТА ЗАСОБІВ


Також Зеленський повідомив, що 16 січня в Мінську на наступних консультаціях Тристоронньої контактної групи українська сторона активно працюватиме над просуванням додаткових заходів для повного та всеосяжного припинення вогню.

 

Конкретної інформації, щодо того, які саме ділянки були обрані для наступного розведення сил та засобів у повідомленні прес-служби не вказана.

 

Нагадаємо, заступник командувача операції Об’єднаних сил, керівник безпекової групи Тристоронньої контактної групи з питань мирного врегулювання на Донбасі (ТКГ) генерал-майор Богдан Бондар в інтерв’ю Defense Express, повідомив, що для продовження процесу розведення сторін мають бути забезпечені чіткі гарантії безпеки і вагому роль тут має зіграти Спеціальна моніторингова місія (СММ) ОБСЄ.

 

Як раніше повідомляв спеціалізований інформаційний портал Defense Express, 26 листопада минулого року, на виконання рамкового рішення Тристоронньої контактної групи, відбулась верифікація представниками Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ процесу завершення розведення сил та засобів на ділянці №2 у населеному пункті Золоте.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues