200116 KHOMCHAK 015 січня, в рамках візиту до штаб-квартири НАТО начальник Генерального штабу генерал-полковник Руслан Хомчак провів зустріч із верховним головнокомандувачем об’єднаних збройних сил НАТО в Європі генералом Тодом Уолтерсом.


Як інформує спеціалізований інформаційний портал Defense Express, про це повідомляє Управління зв’язків з громадськістю Збройних сил України.


Сторони обговорили питання міжнародної та регіональної безпеки, а також ситуацію в районі проведення операції Об’єднаних сил.


Новина по темі: КОМАНДУВАЧ СУХОПУТНИХ ВІЙСЬК ЗУСТРІВСЯ З АТАШЕ З ПИТАНЬ ОБОРОНИ ПОСОЛЬСТВА ВЕЛИКОЇ БРИТАНІЇ ТІМОТІ ВУДЗОМ


«Хотів би висловити щиру вдячність за всебічну підтримку, яку військові Альянсу надають українській армії у зміцненні її оперативних спроможностей, впровадженні сучасних стандартів і безумовно – у боротьбі з російською агресією», — заявив Хомчак.

 


Як раніше повідомляв спеціалізований інформаційний портал Defense Express, 14 січня, в Брюсселі начальник Генерального штабу генерал-полковник Руслан Хомчак взяв участь у засіданнях Військового комітету НАТО на рівні начальників Генеральних штабів.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues