200116 OLEFIRENKO 0На Державному підприємстві «Миколаївський суднобудівний завод» завершилися планові роботи та технічне обслуговування десантного корабля «Юрій Олефіренко», який наразі повертається до містя постійного базування.


Як інформує спеціалізований інформаційний портал Defense Express, про це повідомляє інформаційне агентство АрміяInform.


«Передусім було відновлено систему головного двигуна та дизель-генераторів. Також були проведені роботи з очищення та фарбування зовнішньої обшивки і конструкцій корпусу десантного корабля, відремонтовано електромеханічну частину, носову десантну апарель, гвинто- стернову систему та якірно-швартовий пристрій», - пише агентство.


Публікація по темі: ЗАГРОЗА З МОРЯ


Зазначається, що після повернення до пункту постійної дислокації, корабель пройде ходові випробування.


Варто додати, що Державне підприємство «Миколаївський суднобудівний завод», спільно з Командуванням Військово-Морських Сил Збройних Сил України формує ряд замовлень для заводу на 2020 та подальші роки.

 

200116 OLEFIRENKO 1

Фото інформаційного агентства АрміяInform

 

Нагадаємо, 7 серпня 2019 року, ДП «Миколаївський суднобудівний завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром», розпочав плановий ремонт десантного корабля «Юрій Олефіренко».


Як раніше повідомляв спеціалізований інформаційний портал Defense Express, на ДП «Миколаївський суднобудівний завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром» готуються до розбирання крейсера «Україна» та чекають на інші замовлення.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues