160504 mashproekt1Миколаївське ДП НВКГ «Зоря»-«Машпроект» уклало контракт з міністерством оборони Індії на поставку корабельних силових установок, призначених для діючих кораблів індійських ВМС.

 

 

Про це повідомляє Військова Панорама з посиланням на прес-службу підприємства.

«Зоря»-«Машпроект» підписало контракт з Міністерством оборони Республіки Індія на поставку обладнання. Підприємство виготовить і поставить замовнику корабельні силові установки, призначені для діючих кораблів індійських ВМС», - розповіли у прес-службі.


Контракт укладено в рамках реалізації програми заміни двигунів і редукторів, які відпрацювали свій ресурс і мають бути виведені з експлуатації. Ця програма, реалізувати яку планується протягом 2016-2017 років, передбачає переобладнання маломірних кораблів індійського військового флоту. На даний момент підприємство співпрацює з індійською стороною за низкою проектів.

 

Зокрема, у другому кварталі 2016 року почнеться реалізація великої програми капітальних ремонтів двигунів, що знаходяться в експлуатації на індійських кораблях. У 2016 році продовжаться поставки в рамках нового будівництва - забезпечення силовими установками кораблів проекту 15В.

Нагадаємо, 25 січня цього року в Індії було підписано нову генеральну угоду між «Зоря»-«Машпроект» і міністерством оборони Республіки Індія. Вона визначає напрямки і принципи співпраці сторін на найближчі 10 років.

Миколаївське ДП НВКГ «Зоря»-«Машпроект» - один з лідерів світового газотурбобудування. Понад 95% його продукції йде на експорт. Тут проектують і виготовляють турбіни для кораблів, суден, електроенергетики, газотранспортних магістралей.

 

160504 mashproekt2

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues