200120 GUR 0Начальник Головного управління розвідки МО України генерал-полковник Василь Бурба та Генеральний директор Воєнної служби національної безпеки Угорщини генерал-лейтенант Янош Береш під час переговорів досягли домовленостей щодо об’єднання зусиль та розширення взаємодії зі зміцнення регіональної безпеки.


Як інформує спеціалізований інформаційний портал Defense Express, про це повідомляє прес-служба Головного управління розвідки України.


«Співпрацю воєнних розвідок України та Угорщини буде організовано за кількома напрямами та у різних форматах партнерства. Співробітники розвідок двох держав опрацьовуватимуть спільні аналітичні оцінки нових загроз безпеці в регіоні та розроблятимуть механізми колективної протидії», - йдеться у повідомленні.


Новина по темі: ХОМЧАК ЗУСТРІВСЯ ІЗ ВЕРХОВНИМ ГОЛОВНОКОМАНДУВАЧЕМ ОБ’ЄДНАНИХ ЗБРОЙНИХ СИЛ НАТО В ЄВРОПІ


Генерал-полковник Василь Бурба та генерал-лейтенант Янош Береш узгодили перші спільні кроки українського та угорського розвідувальних відомств, що дозволять підвищити якість обміну розвідувальною інформацією та рівень поінформованості безпекових структур НАТО.


У прес-службі додали, що таке співробітництво в розвідувальній сфері між сприятиме залученню України до Програми розширених можливостей НАТО та зміцнюватиме спроможності розвідувального співтовариства країн членів Альянсу.


Нагадаємо, 15 січня, віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитро Кулеба заявив, що під час засідання Комісії Україна-НАТО обговорювалося питання допуску України до системи оборонних закупівель Альянсу.


Як раніше повідомляв спеціалізований інформаційний портал Defense Express, 15 січня, віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба та заступник Генерального секретаря НАТО з політичних питань і політики безпеки посол Беттіна Каденбах узгодили проведення спільних навчань із захисту критичної інфраструктури в Чорноморському регіоні «Непорушна стійкість – 2020» (Coherent Resilience 2020).

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues