200120 SYRSKIY 017 січня, командувач Сухопутних військ Збройних сил України генерал-лейтенант Олександр Сирський зустрівся з начальником штабу Об’єднаного корпусу швидкого реагування НАТО генерал-майором Джоном Медом.

 

Як інформує спеціалізований інформаційний портал Defense Express, про це повідомляє прес-служба Сухопутних військ ЗСУ на сторінці у Facebook.


Командувач Сухопутних військ генерал-лейтенант Олександр Сирський висловив подяку збройним силам Великої Британії за підтримку та допомогу, яка була надана українській армії.


Під час зустрічі були обговорені напрями розширення консультативно-дорадчої та матеріально-технічної підтримки.


Новина по темі: ХОМЧАК ЗУСТРІВСЯ ІЗ ВЕРХОВНИМ ГОЛОВНОКОМАНДУВАЧЕМ ОБ’ЄДНАНИХ ЗБРОЙНИХ СИЛ НАТО В ЄВРОПІ


«Допомога, яку нам надають збройні сили Великої Британії – це дієва практична співпраця з підготовки військовослужбовців та підрозділів Збройних сил України, яка допомагає Україні у боротьбі за свою незалежність у цій війні. Крім того, користуючись нагодою, хочу відмітити професійну роботу інструкторів навчально-тренувальної місії «Орбітал». На сьогодні це дійсно важливий вклад Збройних сил Великобританії – про що, свідчить успішне виконання бойових завдань підрозділами Сухопутних Військ у районі проведення Операції об’єднаних сил.


Своєю чергою начальник штабу Об’єднаного корпусу швидкого реагування НАТО генерал-майор Джон Мед відзначив мужність українських військових у боротьбі за незалежність свого народу.


Він підтвердив подальшу підтримку існуючих програм підготовки.


Нагадаємо, 14 січня, командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Олександр Сирський зустрівся із аташе з питань оборони при Посольстві Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в Україні комодором Тімоті Вудзом.


Як раніше повідомляв спеціалізований інформаційний портал Defense Express, 16 січня, командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенанта Олександр Сирський зустрівся з військовою канадською делегацією, на чолі з командувачем сухопутних військ Канади генерал-лейтенантом Вейном Ейром.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues