An26 DSNS 029 квітня 2016 р. на території Державного підприємства «ЗАВОД 410 цивільної авіації» відбулась презентація відремонтованої та модернізованої авіаційної техніки медично-санітарного призначення, а саме літака Ан-26 Державної служби України з надзвичайних ситуацій, вертольоту Мі-8МСБ та літака Ан-26 Міністерства Оборони України.

 

Про це повідомляє кореспондент DefenseExpress, що був присутнім на заході.

 

Під час презентації відбулась передача Державній службі України з надзвичайних ситуацій літака Ан-26, на якому було проведено повний капітальний ремонт вузлів та агрегатів, встановлено сучасну навігаційну систему, яка дозволяє здійснювати санітарні рейси за кордон, систему попередження зіткнення у повітрі TCAS-94.

 

Ремонт літака здійснювався на Державному підприємстві «Завод 410 ЦА» відповідно до Указу Президента України №744/2014 від 24.09.2014 р. та Рішення Ради національної безпеки та оборони України від 26.03.2015 № 7982/С, щодо утворення зведеного авіаційного підрозділу для надання екстреної кваліфікованої медичної допомоги. На виконання зазначеного указу протягом 2015-2016 років ДП «Завод 410 ЦА» активно виконувало роботи з ремонту та переобладнання військової та рятувальної авіаційної техніки, що належить Міністерству Оборони України, Національній Гвардії України та Державній службі України з надзвичайних ситуацій.

 

Podreza 

Подрєза Сергій Михайлович, 

генеральний директор ДП «Завод 410 ЦА» 

Відремонтований літак керівництву ДСНС передав генеральний директор державного підприємства «Завод 410 ЦА» Сергій Михайлович Подрєза. Він наголосив: «Якщо б ми мали таку техніку 30 років тому, то, мабуть, наслідки від чорнобильської катастрофи, найбільшої технологічної катастрофи, були б значно меншими».

 

Літак укомплектовано двома комплектами медичних модулів Інтенсивної терапії, виробництва компанії «Air Ambulance Technology GmbH» (Австрія) які дозволяють здійснювати транспортування постраждалих з підтримкою їх життєдіяльності під час польоту.

 

Медично-реанімаційний модуль обладнаний всіма необхідними пристроями. До його складу, зокрема, входять:

-        портативний кардіо-дефібрилятор та монітор, що включає в себе також електро-кардіограф ZOLL X;

-        хірургічний аспіратор WEINMANN Accuvac;

-        пристрій для інфузії, перфузії Braun;

-        медичний респіратор OXYLOG 3000+;

-        кейс інтенсивної терапії WEINMANN;

-        набір необхідного обладнання швидкої медичної допомоги.

 

Оновлений літак Ан-26 ДСНС України може одночасно перевозити двох тяжкохворих або важко поранених, шість лежачих постраждалих та чотирнадцять сидячих хворих.

 

«Переоснащення цього літака проведено завдяки виділеним минулого року Кабінетом Міністрів України 62 мільйонів гривень. Підтримка Уряду є надзвичайно важливою як для нашої Служби, так і для України. І я щиро дякую керівництву і всьому колективу ДП “ЗАВОД 410 ЦА” за те, що вони в стислі терміни змогли якісно виконати ремонтно-відновлювальні роботи даного літака”, - зазначив Голова ДС НС України Микола Чечоткін.

 

An26 DSNS

 Ан-26 Державної служби України з надзвичайних ситуацій

An26 DSNS 2

Ан-26 Державної служби України з надзвичайних ситуацій

An26 DSNS in

Ан-26 Державної служби України з надзвичайних ситуацій

An26 DSNS in2

Ан-26 Державної служби України з надзвичайних ситуацій

 

An26MO

Ан-26 Міністерства Оборони України

An26MO in

Ан-26 Міністерства Оборони України

 

Mi8 1

Вертольот Мі-8МСБ

Mi8 2

Вертольот Мі-8МСБ

Mi8 in

Вертольот Мі-8МСБ

 

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues