200122 BudjetMO 0У цьому році на переозброєння українського війська Міністерству оборони України сукупно виділено рекордний бюджет у понад 30 млрд гривень.

 

Про це повідомив Директор інформаційно-консалтингової компанії Defense Express Сергій Згурець, з посиланням на інформацію, що було розповсюджено під час зустрічі Міністра оборони України Андрія Загороднюка з представниками об’єднань оборонних підприємств приватної та державної форм власності.

 

Публікація по темі: ВПРАВИ ЗІ ЗБРОЄЮ: ПРОБЛЕМИ ДЕРЖАВНОГО ОБОРОННОГО ЗАМОВЛЕННЯ - 2020

 

Близько 21 млрд грн це кошти, які Уряд виділив МО за напрямком «розвиток озброєння та військової техніки». Додатково виділяються й 9,1 млрд грн під державні гарантії. З них орієнтовно до 73% буде скеровано на потреби розвитку озброєння та військової техніки.


За даними експерта, ці кошти будуть розподілено таким чином:


• 20 % – на ракетно-артилерійське озброєння;
• < 20 % – на бронетанкову техніку;
• < 10 % – на автомобільну техніку військового призначення;
• 7 % – на розвиток озброєння протиповітряної оборони;
• декілька відсотків на авіаційну техніку та озброєння;
• декілька відсотків на озброєння ВМС;
• 20 % – на потреби окремих родів військ;
• 1 % – на медичну техніку та майно;
• 1 % – на розвиток інформаційних технологій із загального обсягу ресурсу.

 

Публікація по темі: СЕРГІЙ ЗГУРЕЦЬ: УКРАЇНІ ПОТРІБНО СФОРМУВАТИ НОВЕ ОБЛИЧЧЯ ОБОРОННОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ


До виконання ДОЗ Міноборони планує на 90 % залучати вітчизняні підприємства різних форм власності. На 10 % заплановані закупівлі за кордоном. Йдеться про критичну номенклатуру озброєнь і продукції оборонного призначення, яка не виготовляється в Україні. Міноборони отримало право на самостійну реалізацію таких контрактів.

 

200122 BudjetMO 1


9,1 млрд гривень, що виділяються під державні гарантії, за попередніми даними, мають піти на розробку та закупівлю складних систем.

 

Нагадаємо, У 2018 році загальна сума виділена на переозброєння склала 21, 3 млрд грн (з них 17,3 млрд грн було виділено власне с бюджету, а ще 4 млрд грн додатково надійшло наприкінці року від конфіскату, - прим. ДЕ).

 

Новина по темі: ВЕРХОВНА РАДА УХВАЛИЛА ЗАКОНОПРОЕКТ «ПРО ОБОРОННІ ЗАКУПІВЛІ» У ПЕРШОМУ ЧИТАННІ


Своєю чергою, сукупний обсяг коштів на переозброєння у минулому році склав близько 20 млрд гривень. На потреби переозброєння за бюджетом МО було скеровано 16,3 млрд грн та додатково був визначений ресурс у розмірі 3,15 млрд грн під державні гарантії.

 

200122 BudjetMO 2

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues