200122 TRIMEN 0Вітчизняна приватна компанія «Трімен-Україна» закінчила роботу над модернізацією приладів ТКН-1ЕТ і ПП-61ЕТ для військової бронетехніки.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу компанії.

 

Новина по темі: ПРЕДСТАВЛЕНІ МОДЕРНІЗОВАНІ ТЕПЛОВІЗІЙНІ ПРИЦІЛИ ДЛЯ БРОНЕТЕХНІКИ ЗСУ (ВІДЕО)


За словами розробників, в оновленому танковому командирський оглядовому приладі ТКН-1ЕТ (для БРДМ-2, БТР-70, БТР-60, МТЛБ) встановлений електронно-оптичний перетворювач нового покоління gen III +, що значно поліпшило тактико-технічні характеристики даного приладу.

 

200122 TRIMEN 2


Своєю чергою, особливістю модернізації перископічного прицілу ПП-61ЕТ є введення нічної гілки за допомогою конструкції додаткового каналу на основі ЕОП нового покоління gen III + (раніше цей приціл був виключне денним, - прим. ДЕ). Дана модернізація, проведена компанією «Трімен-Україна», значно підвищила тактико-технічні характеристики прицілу і дала можливість вести прицільну стрільбу в абсолютно будь-який час доби.

 

200122 TRIMEN 2

 

Також «Трімен-Україна» повідомила про початок модернізації приладів серії ТКН-3 для Т-72, Т-64, Т-80, 1ПЗ для БМП-2 та прицілу 1ПН22 для БМП-1/БМД-1. Прилади серії 1ПЗ, що застосовують як денні приціли для стрільби з 2А42, ПКТКПВТ, отримають нічний канал. Це дає змогу вести прицільну стрільбу в будь-який час доби.

 

Новина по темі: УКРАЇНСЬКІ ТЕПЛОВІЗОРИ, ЗАСОБИ НІЧНОГО БАЧЕННЯ ТА СТРІЛЕЦЬКА ЗБРОЯ ПОСТАЧАЄТЬСЯ ДО ЗСУ


Нагадаємо, українська компанія почала свою роботу з 2006 року. Розпочинаючи з 2012 року основним напрямком роботи «Тримен-Україна» є розробка, виготовлення та серійне виробництво оптико-механічних пристроїв та оптико-електронних виробів. Нічні та комбіновані приціли їх виробництва встановлюються на танки Т-84 та Т-64БВ, а також на українські БМП та БТР.

 

Новина по темі: ПТРК «КОРСАР» ОТРИМАВ УКРАЇНСЬКИЙ ТЕПЛОВІЗІЙНИЙ ПРИЦІЛ (ВІДЕО)


Зокрема під час виставки «Зброя та Безпека-2018» «Трімен-Україна» представила нічні тепловізійні приціли ТПН-4ЕМбТ та ТПН-1-ТПВ (для танків Т-84 та Т-64БВ зразка 2017 року), комбінований денно-нічний приціл навідника БПК-2-42МбТ (для БМП-2) та тепловізійний прилад спостереження та орієнтування механіка-водія ТВНЕ-4МбТ (може бути встановлений на танки Т-64, Т-72, Т-80, Т-84 та БМ «Оплот», а також на БТР-80, БТР-3 та БТР-4).

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues