200124 MIL 123 січня, у міністерстві оборони України відбулось засідання Спільної українсько-турецької комісії з питань оборонно-промислового співробітництва, за результатами якого було підписано Міжурядовий протокол, що закріплює досягнуті домовленості.


Як інформує спеціалізований інформаційний портал Defense Express, про це повідомляє прес-служба міноборони.


«Основною метою засідання було узгодження перспектив та подальших кроків з реалізації спільних проектів у галузі озброєння та військової техніки, в рамках розвитку українсько-турецького стратегічного партнерства», - йдеться у повідомленні.


Варто додати, що це вже 7-ме засідання Спільної українсько-турецької комісії з питань оборонно-промислового співробітництва.


Новина по темі: ОБОРОННЕ ЗАМОВЛЕННЯ У 2020 РОЦІ БУДЕ ВІДБУВАТИСЬ ЗА НОВИМ ПІДХОДОМ - ЗАГОРОДНЮК


Українську делегацію очолив заступник міністра оборони з питань європейської інтеграції Анатолій Петренко, тоді як турецьку сторону представляв віце-президент Директорату оборонної промисловості Турецької Республіки Сердар Демірель.


У ході зустрічі з метою налагодження ефективної кооперації підприємств оборонно-промислової галузі України та Туреччини сторони визначили пріоритетні завдання на 2020 рік,


«Результатом засідання стало підписання Міжурядового протоколу, який закріплює досягнуті домовленості», - додали у прес-службі.


У рамках візиту турецька делегація відвідала Державне підприємство ДККБ «Луч», ДАХК «Артем» та провела переговори з керівництвом Державного концерну «Укроборонпром».

 

200124 MIL 0


Нагадаємо, турецько-український ударний безпілотний літальний апарат Akıncı пройшов перші наземні випробування. Про це у своєму Twitter повідомив технічний менеджер компанії Baykar Сельчук Байрактар.


Як раніше повідомляв спеціалізований інформаційний портал Defense Express, Україна та Туреччина розширюють співпрацю у сфері військово-технічного співробітництва, одним з напрямків якої стало відкриття на території України складальної лінії радіостанцій турецької компанії Aselsan.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues