200129 BTR4 0ДП «Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені О.О. Морозова» (ХКБМ), що входить до складу ДК «Укроборонпром», запросило представників ЗМІ відвідати стрільбові випробування нового корпусу для бронетранспортерів виробництва ТОВ «ЛКМЗ».

 

 

 

Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Концерну.

 

Публікація по темі: ТРІЩИНИ Є НА П’ЯТИ БТР-4 ІЗ 12, ВІДПРАВЛЕНИХ У ЗСУ. НОВІ ФАКТИ, ЩО СПРОСТОВУЮТЬ ЗАЯВИ УКРОБОРОНПРОМУ

 

Відзначається, що випробування відбудуться на військовому полігоні в м. Чугуїв (Харківська область) завтра, 30 січня, об 11:00.

 

Після них заплановано проведення брифінгу директора та спеціалістів ХКБМ, які пояснять технологічний процес зварювання швів, що застосовується на підприємствах відповідно до державного стандарту, особливості технологічного циклу виготовлення бронетранспортерів та етапи контролю якості виробництва БТР-4.

 

Публікація по темі: НОВЫЕ БТР-4 И КОРПУСА: НЕ ТРЕЩИНЫ, А «ДЕФЕКТЫ». ТАК ЛИ?


Нагадаємо, питання щодо відсутності належної якості у нових БТР-4 були актуалізовані в публікації директора інформаційно-консалтингової компанії Defense Express Сергія Згурця «НОВІ БТР-4 ДЛЯ АРМІЇ: ЩЕ НЕ ЗРОБЛЕНІ, АЛЕ ВЖЕ ТРІЩАТЬ ПО ВСІХ ШВАХ. ЧОМУ ТАК?» від 23 січня ц.р.

 


Інформація, світлини та відео, наведені в цій публікації, спричинили проведення спільної перевірки фахівцями ДК «Укроборонпром» та представниками Міноборони якості корпусів, що використовуються для виготовлення БТР-4Е в рамках Державного оборонного  замовлення в інтересах Міністерства оборони України (в тому числі і 12 нових БТР-4Е, що були передані ЗСУ у грудні минулого року).

 

Новина по темі: 92 ОМБР ЗСУ ОТРИМАЛА ПЕРШІ 12 БТР-4Е ВІД ХКБМ


Згідно з повідомленням МО України, спільна робоча група перевірила наявність пошкоджень зміцнюючої наплавки на зварних з’єднаннях бортів корпусів бронетранспортерів БТР-4Е в місцях постійної дислокації 24 січня ц.р.. За попередніми даними пошкодження наплавки підтверджені на кількох машинах.

 

Новина по темі: «УКРОБОРОНПРОМ» ДАВ ДИРЕКТОРАМ ЗАВОДІВ ДОБУ ДЛЯ З’ЯСУВАННЯ ДОСТОВІРНОСТІ ІНФОРМАЦІЇ ЩОДО ЯКОСТІ ЗВАРЮВАННЯ КОРПУСІВ НОВИХ БТР-4Е 

 

Після цього Міноборони тимчасово зупинило приймання бронетранспортерів БТР-4Е, до з’ясування усіх причин та обставин, що призвели до цієї ситуації.

 

Новина по темі: ТРІЩИНИ ТАКИ ЗНАЙШЛИ – МІНОБОРОНИ ТИМЧАСОВО ЗУПИНЯЄ ПРИЙМАННЯ НОВИХ БТР-4Е


Варто також додати, що у минулому році в ДК «Укроборонпром» проводилиподібні стрільбові випробування броні для БТР-4, виготовленої з фінської сталі MiiLux Protection 500, яку харківські зброярі хотіли використати для виробництва нових машин після зриву постачань корпусів (з вітчизняної сталі марки «71») з приватного ТОВ «Лозівський ковальсько-механічний завод».

 

Новина по темі: «УКРОБОРОНПРОМ» ОПРИЛЮДНИВ ВІДЕО ВИПРОБУВАНЬ ВІДСТРІЛОМ БРОНІ З ЄС ДЛЯ БТР-4 (ВІДЕО) 

 

Проте її результати представниками військової прийомки були проігноровані.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues