200130 KHOMCHAK 030 січня, начальник Генерального штабу Руслан Хомчак провів зустріч з групою стратегічних радників високого рівня при Комітеті реформ Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України.


Як інформує спеціалізований інформаційний портал Defense Express, про це повідомляє Управління зв’язків з громадськістю Збройних сил України.


«Під час зустрічі начальник Генерального штабу поділився враженнями про нещодавній візит до штаб-квартири НАТО, де він взяв участь у засіданні Військового комітету НАТО у форматі держав-членів Місії НАТО в Афганістані «Рішуча підтримка» та операції Багатонаціональних сил «KFOR», а також провів низку двосторонніх зустрічей з військовим керівництвом Альянсу та начальниками генеральних штабів держав-членів НАТО», - йдеться у повідомленні.


Новина по темі: ХОМЧАК ВЗЯВ УЧАСТЬ У ЗАСІДАННЯХ ВІЙСЬКОВОГО КОМІТЕТУ НАТО НА РІВНІ НАЧАЛЬНИКІВ ГЕНЕРАЛЬНИХ ШТАБІВ


Хомчак ознайомив радників з поточним станом трансформації системи управління Збройних сил України на основі прийнятих у державах-членах НАТО принципів і стандартів.


Під час зустрічі учасники поділились поглядами стосовно поточних завдань та перспектив трансформації системи управління Збройних сил України.
На завершення зустрічі начальник Генерального штабу Руслан Хомчак порушив перед радниками питання подальшого розвитку ЗС України та взаємодії з НАТО, що заслуговують на обговорення у Брюсселі членами Північноатлантичної ради НАТО.


Нагадаємо, 15 січня, в рамках візиту до штаб-квартири НАТО начальник Генерального штабу генерал-полковник Руслан Хомчак провів зустріч із верховним головнокомандувачем об’єднаних збройних сил НАТО в Європі генералом Тодом Уолтерсом.


Як раніше повідомляв спеціалізований інформаційний портал Defense Express, 14 січня ц.р., у штаб-квартирі НАТО (Брюссель) на зустрічі віцепрем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитра Кулеби із заступником генерального секретаря НАТО з питань операцій Джоном Манзою стало відомо, що Україна підтримає зусилля НАТО зі зміцнення безпеки в Іраку.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues