200131 MigRemont 0Запорізький державний авіаремонтний завод «МіГремонт», що входить до складу ДК «Укроборонпром», передав бригаді тактичної авіації Повітряних Сил модернізований навчально-бойовий винищувач Су-27УБ.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на АрміяInform.

 

Новина по темі: ЦЬОГО МІСЯЦЯ ЗСУ ОТРИМАЛИ 5 МОДЕРНІЗОВАНИХ БОЙОВИХ ЛІТАКІВ


У Командуванні Повітряних Сил відзначили, що на авіаремонтному підприємстві літак не лише модернізували, але й замінили двигуни, провели інші ремонтні роботи, що у комплексі дозволило продовжити ресурс експлуатації навчально-бойового Су-27УБ щонайменше на 12 років.

 

Новина по темі: ЗСУ ОТРИМАЛИ ЧЕРГОВИЙ МОДЕРНІЗОВАНИЙ ШТУРМОВИК СУ-25


В авіабригаді, яка залучена до чергувань у системі ППО країни, зазначають, що отримання модернізованого навчально-бойового винищувача на початку навчального періоду дасть змогу наростити ефективність бойової підготовки та підвищити льотну майстерність пілотів.


Варто додати, що 60% літаків, що надійшли з підприємств Державного концерну «Укроборонпром» до військових частин української армії у минулому році, пройшли не лише ремонт, а й модернізацію.

 

Новина по темі: АВІАРЕМОНТНІ ПІДПРИЄМСТВА «УКРОБОРОНПРОМУ» ВИКОНАЛИ ДОЗ 2019

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues